قیمت
بازه: تومان - تومان
دسته بندی های دیگر

Nintendo

Nintendo
مرتب کردن براساس:
490,000 تومان
کنترلر سوییچ پروشاید کنترلرهای جوی‌کان (Joy-Con) نینتندو کنترلرهای منحصر به فردی باشند، اما باید قبول کنیم که برای هر شرایطی مهم نیستند. در این مرحله ..
240,000 تومان
کنترل سمت چپ Joy-Conکنترلرهای جوی‌کان، مرحله‌ای جدید از سرگرمی (کنترل سمت چپ)نینتندو با معرفی کنسول سوییچ، سعی کرد تا شیوه‌های جدیدی از سرگرمی با یک..
240,000 تومان
کنترل سمت راست Joy-Conکنترلرهای جوی‌کان، مرحله‌ای جدید از سرگرمی (کنترل سمت راست)نینتندو با معرفی کنسول سوییچ، سعی کرد تا شیوه‌های جدیدی از سرگرمی ب..
990,000 تومان
استند اتصال کنسول سوئیچ به تلویزیونبا این استند نه تنها می‌توانید روی تلویزیون بازی کنید، بلکه می‌توانید کنسول و Joy-Conها را شارژ کنید...
850,000 تومان
استند اتصال کنسول سوئیچ به تلویزیونبا این استند نه تنها می‌توانید روی تلویزیون بازی کنید، بلکه می‌توانید کنسول و Joy-Conها را شارژ کنید...
290,000 تومان
محل قرار گیری Joy-Conهای کنسول نینتندو سوئیچ تا بتوانید مانند یک کنترلر معمولی با آن‌ها بازی کنید...
ناموجود
بازی Assetto Corsa (به معنای آمادگی برای مسابقه) یک بازی شبیه ساز مسابقات رانندگی است که توسط استودیو بازی‌سازی ایتالیایی kunos Simulaz..
توقف تولید
نینتندو 3DS (یا به اختصار 3DS) یک کنسول بازی دستی است که توسط کمپانی نینتندو ساخته شده است. این کنسول می‌تواند تصاویر سه بعدی استریو اسکوپ سه بعدی را ..
ناموجود
توجه: این کالا فاقد جعبه و کابل شارژ استمحل قرار گیری Joy-Conهای کنسول نینتندو سوئیچ تا بتوانید مانند یک کنترلر معمولی با آن‌ها بازی کنید...
به‌ زودی
کنسول نینتندو سوییچ، یک کنسول انقلابی است که علاوه بر اتصال به تلویزیون، به صورت قابل حمل نیز قابل بازی است و باتری آن 6 ساعت عمر دارد. پس برای بازی ق..
ناموجود
خرید کیف نینتندو سوییچ - رنگ مشکیبا استفاده از کیف نینتندو سوییچ (رنگ مشکی)، می‌توانید این کنسول را به راحتی در هر مکانی قرار بدهید. همچنین کیف نی..
ناموجود
خرید کیف نینتندو سوییچ - رنگ آبیبا استفاده از کیف نینتندو سوییچ، می‌توانید این کنسول را به راحتی در هر مکانی قرار بدهید. همچنین کیف نینتندو سوییچ به ش..
ناموجود
خرید کیف نینتندو سوییچ - رنگ قرمزبا استفاده از کیف نینتندو سوییچ (رنگ قرمز)، می‌توانید این کنسول را به راحتی در هر مکانی قرار بدهید. همچنین کیف نی..
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.