عضویت خبرنامه

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ساخته خواهد شد

1397/12/20 23:43:27 0 نویسنده مهتاب جهاندار تعداد بازدید: 637
بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ساخته خواهد شد

تاکنون شرکت اکتیویژن چند نسخه‌ از سری  Call of Duty را در قالب ریمستر منتشر کرده است. به نظر می‌رسد که حالا وقت آن رسیده تا نسخه ریمستر شده بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 برای کنسول‌های نسل هشتمی ریمستر شود.


گفته می‌شود این بازی فاقد بخش چند نفره خواهد بود و بازیکنان می‌توانند تنها به تجربه بخش تک نفره بپردازند. شایعات درباره بازی Modern Warfare 2 Remaster کم نیست و به نظر می‌رسد که با گذشت 10 سال از انتشار نسخه اصلی این بازی بالاخره شاهد عرضه شدن نسخه ریمستر شده آن در نسل هشتیم باشیم.


در تصویر منتشر شده مربوط به مرکز رده بندی محصولات سرگرمی اروپا (PEGI)، می‌توان نام بازی Call of  Duty: Modern Warfare 2 Remastered  را به وضوح مشاهده کرد. این نشان می‌دهد چیزی تا انتشار یا معرفی Modern Warfare 2 Remastered  شرکت اکتیویژن باقی نمانده است.باتوجه به محبوبیت بالا سری Call of Duty: Modern Warfare عجیب نیست که این نسخه ریمستر شود. متاسفانه اکتیویژن هیچ تایید یا تکذیبیه‌ای نداشته و باید تا اطلاع ثانوی منتظر ماند.


بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered در ماه مارس 2019 به عنوان بازی رایگان ماه کاربران پلی استیشن پلاس معرفی شد. جزئیات کافی در دست نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود، اکتیویژن چه برنامه‌ای برای انتشار بازی دومین نسخه سری در قالب یک ریمستر را دارد. 

برچسب ها: Call Of Duty

نظرات

نوشتن نظر

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.