عضویت خبرنامه

مدل جدید پلی استیشن 4 پرو با صدای کمتر عرضه می شود

1397/08/17 18:29:36 0 نویسنده pspro تعداد بازدید: 587
مدل جدید پلی استیشن 4 پرو با صدای کمتر عرضه می شود

به تازگی کمپانی سونی مدل جدیدی از کنسول پلی استیشن 4 پرو را ساخته که نسبت به مدل‌های قبلی این کنسول، صدای کمتری را تولید می‌کند.

کنسول پلی استیشن 4 پرو، کنسول قدرتمندی است و این قدرت زیاد، قطعا صدای زیادی نیز تولید خواهد کرد که اصطلاحا، به این صدا «موتور جت» یا Jet Engine می‌گویند. اما در جدیدترین مدل تولیدی این کنسول که با کد CUH-7200 شناخته می‌شود، این صدا تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. در مدل اولیه کنسول پلی استیشن 4 پرو که با کد CUH-7000 شناخته می‌شود، حداقل صدای تولیدی کنسول، 50 دسیبل بوده است که این مقدار در مدل CUH-7200 به 44 دسیبل کاهش پیدا کرده و در بلندترین حالت، به 48 دسیبل می‌رسد که نسبت به مدل‌های اولیه، کاهش قابل توجهی است و در نتیجه، مدل‌های جدیدتر، صدای بسیار کمتری را تولید خواهند کرد. این کاهش صدا ناشی از حذف سیستم کاهش دمای درون کنسول بوده است و درنتیجه، مدل‌های جدید، داغ‌تر خواهند بود، پس گرفتن یک فن خنک‌کننده برای آن‌ها، پیشنهاد مناسبی است.

 

مدل CUH-7200 تغییر ظاهری یا داخلی دیگری نسبت به مدل CUH-7000 ندارد و از نظر عملکرد، هر دو مدل یکسان هستند، البته CUH-7200 دیگر نیازی به مبدل برق ندارد و دوشاخه آن، مشابه کنسول پلی استیشن 4 اسلیم است. در حال حاضر مدل CUH-7200 تنها در باندل‌های بازی Red Dead Redemption 2 یافت می‌شوند، اما باید منتظر عرضه آن‌ها به صورت مستقل باشیم و احتمالا از این پس مدل‌های جدید نیز با کد CUH-7200 ساخته خواهند شد.

 

برای خرید انواع مدل‌های پلی استیشن 4 به اینجا مراجعه کنید.

برچسب ها: ps4 pro

نظرات

نوشتن نظر

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.