عضویت خبرنامه

10 بازی اپن ورلد برتر

1397/11/21 20:20:26 2 نویسنده خشایار بهرامی تعداد بازدید: 6102
10 بازی اپن ورلد برتر

در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا شما را با ده تا از بهترین بازیهای جهان باز و دنیای این بازیها آشنا کنیم؛ البته باید این هشدار را نیز بدهیم که با تجربه و غرق شدن در هرکدام از این عناوین ممکن است هیچگاه به شخصی که قبلا بودهاید، تبدیل نشوید و قسمتی از خود را در جهان این بازیها جای بگذارید. با ما همراه باشید.

 Watch Dogs 2

جهان بازی Watch Dogs 2 یک زمین بازی پر از المانها و ابزارهای وابسته به تکنولوژی و پیشرفته است که میتوانید به شیوههای گوناگونی برای انجام کارهای خود از آنها بهره ببرید.‌ همانند زندگی واقعی، کسب هرچه بیشتر فالورها و افرادی که شما و سازمان هک کنندهتان یعنی DedSec را دنبال میکنند، به معنای نیروی بیشتر چه برای شما و جه برای دوستان‌تان است و برای بالا بردن رقم دنبال کنندههایتان میتوانید ماموریتهای مختلف بازی را به اتمام برسانید یا وارد گوشیهای هوشمند مردم شوید و آشوب به پا کنید. هرجا که می‌خواهید بروید و هرکار که میخواهید انجام دهید اما وقتی که ردیابی میشوید، آماده فرار کردن از دست پلیس باشید.

 Dragon Age: Inquisition

قدم زدن و سفر کردن در دنیای گستردهی بازی Dragon Age: Inquisition آن‌هم به تنهایی اصلا جالب و سرگرم کننده نیست اما این عنوان با قرار دادن تعدادی دوست و متحد در کنارتان و ماموریتهای جانبی مختلف و متنوع بر سر راهتان تجربه بینظیری را برایتان رقم میزند. در ابتدای بازی درهم شکستن و پشت سرگذاشتن مراحل کار بسیار آسانی خواهد بود، اما رفته رفته و با غرق شدن در دنیای غنی بازی متوجه میشوید که چالشهای سختتری نیز در مقابلتان قرار دارد که باید با آنها دست و پنجه نرم کنید.

 Borderlands 2

اسلحه، اسلحه، اسلحه و اسلحههای بیشتر!

در بازی Borderlands 2 چیزی که بیشتر از هرچیزی به گوش بازیکن میرسد، صدای شلیک گلوله و شروع درگیریها است. همانند بیشتر بازیهای جهان باز و نقش آفرینی، ماموریتهای جانبی این عنوان بیشتر به لوت کردن و کسب آیتمهای ارزشمند پس از نبردهای مختلف محدود میشود اما داستانی که در دل ماموریتهای اصلی نفهته است، به شدت تاثیر گذار و جذاب است.

 Metal Gear Solid V: Phantom Pain

انجام ماموریتها و گشت گذار در محیطهای مختلف یک بازی با استفاده از سلاحها و راه انداختن سر و صدا ممکن است برای برخی از افراد چندان جذاب نباشد، بنابراین اگر برای انجام کارهای مخفیانه آنهم در یک بازی جهان باز عطش دارید، بازی Metal Gear Solid V: Phantom Pain را به شما معرفی میکنیم. گیمپلی بازی به گونهای است که همواره شما را به انجام ماموریت به صورت مخفیانه و بدون نیاز به ریختن خون کسی تشویق میکند اما درکنار آن آزادی عمل به خصوصی را نیز در اختیارتان قرار میدهد تا هرگونه که میخواهید از سد دشمنان عبور کنید. در این بین سیستم داینامیک بازی بیشتر از هرچیزی به شما برای مخفی شدن کمک می‌کند و از طرفی دشمنانتان از شیوههای عملکرد شما به مرور آگاه خواهند شد و باید تاکتیکهای جدیدی را در نظر بگیرید.

 Assassin’s Creed Odyssey

بدون شک یوبیسافت تمام تلاش خود برای ساخت یک بازی نقش آفرینی موفق به نام Assassin’s Creed Odyssey را به خوبی انجام داده است. دنیای بازی در یونان باستان جریان دارد و شما میتوانید به عنوان کاساندرا یا الکسیوس، دو مزدور که بنابر انتخاب شما آماده فروش شمشیر خود به آتنیها و اسپارتا هستند، بازی را انجام دهید. این بازی یک دستآورد قابل توجه و ارزشمند با خط داستانی غنی و قدرتمند است که اتفاقات مرموزی که در طی آن رخ میدهند، به طور کامل بر روی جهان یونان باستان اثر میگذارند. در این عنوان همچنین برای اولین بار در تاریخ این مجموعه شما توانایی انتخاب دیالوگها را دارید و در دنیای آن همواره باید مراقب هیولاهای اساطیری و مزدورهایی که میخواهند شما را بکشند، باشید.

 Fallout 4

در این قسمت از مجموعه Fallout پس از یک فاجعه هستهای و مخفی شدن در پناه گاه‌های هسته‌ای شما باید پسر ربوده شده خود را در دنیای آخرالزمانی بازی پیدا کنید. دنیای بازی بسیار پرجزییات و زیبا ساخته شده است و ماموریتها و کارهای مختلفی را برای انجام به شما پیشنهاد میکند، برای مثال میتوانید به همراه کارآگاه فراموش نشدنی بازی نیک ولنتاین به کشف رازها بپردازید، درمحیط بازی به لوت کردن و یافتن آیتمهای مختلف مشغول شوید یا اینک خط داستانی اصلی و جذاب بازی را دنبال کنید. بازی امکان پیشبرد مراحل و فعالیت در جهانش را به صورت آزادانه در اختیارتان قرار میدهد تا هرکار که میخواهید در آن انجام دهید.

 Grand Theft Auto 5

همانطور که همهی ما میدانیم، بازی GTA V هیچگاه قرار نیست از خاطر بازیکنها و علاقه‌مندان به بازیهای جهان باز فراموش شود. در این بازی که موفقترین محصول سرگرمی تاریخ نیز محسوب میشود، شما میتوانید در خیابانهای شهر و دنیای بازی رانندگی کنید، وارد کلابها شوید، با چاقو به کوسهها حمله کنید، یک قاتل سریالی را ردیابی کنید، با انجام کارهای غیرقانونی از دست پلیسها فرار کنید یا به مبارزه با آنها مشغول شوید. می‌توانید همراه با ترور دنیا بازی را غرق در آشوب کنید و از ماموریتهای اصلی و داستانی که در دل بازی نهفته است نهایت لذت را ببرید. غرق شدن و سرگرم شدن با دنیای این بازی هیچ گونه محدودیت زمانی ندارد و می‌توانید همواره به عنوان یکی از بهترین گزینهها برای اوقات فراغت و سپری کردن وقتتان به بهترین شکل از آن بهره ببرید.

 Skyrim

جهان بازی Elder Scrolls V: Skyrim در دنیایی فانتزی و جایی که اژدهایان وجود دارند، جریان دارد و گستردگی بسیار زیاد آن میتواند شما را برای بیش از 100 ساعت سرگرم کند. در طول بازی اگر از انجام ماموریتهای اصلی و پیشبرد خط داستانی بازی خسته شوید، میتوانید از ماموریتهای جانبی بازی، اکتشاف مکانهای اسرار آمیز، شکار اژدهایان یا گشت و گذار در مناطق و لذت بردن از محیط پرجزییات آن بهره‌مند شوید. اکنون نزدیک به هشت سال از عرضه این بازی میگذرد اما همچنان بازیکنهای بسیاری در سرتاسر دنیا وجود دارند که به زندگی خود در دنیای اسکایریم ادامه میدهند و در آن وقت میگذرانند.

 The Witcher 3: Wild Hunt

گرالت شخصیت بینقصی نیست، دنیای اطراف او نیز بینقص نیست، جنگ مناطق اطراف شهرها را ویران کرده است، موجوداتی که عطش سیری ناپذیری به خون دارند دیگر در سایهها زندگی نمیکنند و گاه و بیگاه به انسانها حمله میکنند و همه چیز به شیوه مخصوص خود درهم شکسته است. اما همهی اینها بازی The Witcher 3: Wild Hunt را به یکی از بهترین بازی جهان بازی که میتوان تجربه کرد، تبدیل میکنند. بازی ماموریتهای فرعی مختلفی را که بیشتر محدود به شکار هیولاها و موجودات مختلف و کشف رازهای متنوع میشوند، به بازیکن ارائه میدهد و در کنار آنها خط داستانی اصلی بازی کاملا گیرا و مجذوب کننده است و باعث میشود برای پیشبرد آن یک لحظه را از دست ندهید.

 Red Dead Redemption 2

مهم نیست که میخواهید وقت خود را صرف ماهیگیری کنید، مهم نیست که میخواهید به داچ برای رسیدن به هدفهایش کمک کنید و حتی مهم نیست که میخواهید به سبک و گونهی یک کابوی در دنیای بازی Red Dead Redemption 2 زندگی کنید چرا که جهان بازی فعالیتهای بسیاری را به محض ورود به آن دراختیارتان قرار میدهد و حسابی شما را سرگرم خواهد کرد. داستان بازی که پیش از نسخه اول این مجموعه رخ میدهد، از دید شخصیت آرتور مورگان روایت میشود و در طول آن شاهد اتفاقات هیجان انگیز و غافل‌گیر کنندهای برای داچ و اعضای گروهش هستیم. استودیوی بازیسازی راک استار هرآنچه را که فکر کنید نظیر حل معمای مرموز یک قتل، شکار کردن، احضار خون آشام معروف دنیای بازی و تمام مواردی که ممکن است سرگرم کننده باشند را دراین بازی جای داده و تنوعی که در فعالیتهای بازی وجود دارد، میتواند هرشخصی را برای مدتها به خود مشغول کند.


نظر شما در رابطه با این لیست چیست؟ 

برچسب ها: Red Dead Redemption 2, GTA V

نظرات

نوشتن نظر

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.