عضویت خبرنامه

فیلم The Last of Us براساس داستان بازی ساخته نمی شود

1396/12/06 19:54:16 1 نویسنده ایستگاه بازی حرفه‌ای‌ها تعداد بازدید: 475
فیلم The Last of Us براساس داستان بازی ساخته نمی شود

در دنیایی که آثار سینمایی مختلفی با اقتباس از بازی‌های ویدیویی ساخته می‌شوند، بسیاری از تلاش‌ها و نتایج جنبه موفقی را به‌دست نمی‌آورند و اکثرا با شکست مواجه می‌شوند. می‌دانیم که فیلم The Last of Us در دست ساخت است، اما با این وجود تا به امروز جزئیات چندانی از آن ارائه نشده بود. نیل دراکمن (Neil Druckmann)، سازنده استودیوی ناتی داگ، به‌تازگی نکاتی را در مورد این فیلم ذکر کرد که در ادامه می‌خوانیم.در جریان D.I.C.E Summit دراکمن با رفتن به روی صحنه صحبت‌هایی را در مورد ایجاد روایت‌های مختلف در بازی‌های ویدیویی و دیگر رسانه‌ها مانند آثار سینمایی به‌همراه کارگردان فیلم 10 Cloverfield Lane دن تراکتنبرگ (Dan Trachtenberg) انجام داد که با توجه به موضوع مورد بحث، طبیعی بود که گفتگو در نهایت به صحبت در مورد فیلم‌های اقتباسی مانند Uncharted یا The Last of Us برسد.هنگامی‌که صحبت در مورد فیلم The Last of Us آغاز شد، دراکمن اعلام کرد که فیلمنامه ابتدایی این فیلم براساس بازی ویدیویی نوشته شده بود و این نکته که فیلم در روایت و داستان دیگری اتفاق بی‌افتد، یک کار خلاقانه و شاخص است. وی افزود اکنون داستان فیلم از بازی جدا است و وقتی‌ به عقب نگاه می‌کند، نمی‌خواهد آن فیلم ساخته شود.دراکمن همچنین در مورد فلسفله کلی تحول سینمایی ناتی داگ گفت:

«هرچه که زمان می‌گذشت، ما دیگر علاقه‌ای به ساخت یک فیلم اقتباسی از داستانی که پیش از آن گفته بودیم، نداشتیم؛ چراکه احساس می‌کنیم آن داستان را خیلی خوب به صورت سینمایی در قالب بازی بیان کرده‌ایم».


صحبت‌های نیل دراکمن مطمئنا با توجه به داستان فوق العاده بازی‌های Uncharted یا The Last of Us منطقی به‌نظر می‌رسد و از طرفی نیز به تصویر کشیدن این داستان‌های طولانی در یک فیلم دو ساعته کار بسیار سخت و ریسکی خواهد بود. هنوز جزئیات بیشتری از فیلم The Last of Us در دسترس نیست.

برچسب ها: PS4

نظرات

نوشتن نظر

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.