عضویت خبرنامه

جزئیات جدیدی از فیلم Uncharted منتشر شد

1396/12/08 20:27:40 0 نویسنده ایستگاه بازی حرفه‌ای‌ها تعداد بازدید: 389
جزئیات جدیدی از فیلم Uncharted منتشر شد

ساخت فیلم‌های Last of Us و Uncharted با اقتباس از سری بازی‌های ویدئویی به همین نام، توسط  استودیوهای فیلم‌سازی در حال انجام است؛ با این حال تولید آنها سرعت چندان زیادی ندارد. نیل دراکمن (Neil Druckman)، فردی که به نوعی سکان هدایت استودیو ناتی داگ را در دست دارد، اخیرا در جریان D.I.C.E Summit و در نشستی با کارگردان فیلم 10 Cloverfield Lane دن تراکتنبرگ (Dan Trachtenberg)، صحبت‌هایی را درمورد نحوه بیان داستان‌ در بازی‌ها و فیلم‌های سینمایی انجام داد. البته پیش از این نیز دراکمن جزئیاتی را درباره فیلم سینمایی The Last of Us انجام داده بود.

طبق اعلام دراکمن، استودیوی سازنده صحبت‌هایی را با شان لوی (Shawn Levy) کارگردان سریال Stranger Things برای کارگردانی فیلم Uncharted انجام داده است و او به احتمال قوی سکان هدایت این پروژه را برعهده خواهد گرفت. دراکمن همچنین گفت که حس ناتی داگ نسبت به ساخت فیلم اقتباسی Uncharted طی این سال‌‌ها تکامل یافته است و افزود:

ما در گذشته به این خاطر که امکان حضور یک فیلم Uncharted بر پرده سینما وجود داشت هیجان زیادی داشتیم. اما هرچه زمان می‌گذشت، ما هیجانی برای ساخت یک فیلم اقتباسی از داستانی که پیش از این گفته بودیم، نداشتیم؛ چرا که احساس می کنیم آن داستان را خیلی خوب به صورت سینمایی در قالب بازی بیان کرده‌ایم.

دراکمن در ادامه صحبت‌هایی را نیز در مورد اینکه شاید این فیلم احساس ناآشنایی را برای طرفداران ایجاد کند، انجام داد و گفت:

برای من، ناتی داگ و بسیاری از طرفداران، حضور بازیگران متفاوت ممکن است احساس عجیبی را ایجاد کند و نولان نورث (Nolan North) به عنوان نیتن دریک، اشلی جانسون (Ashley Johnson) به عنوان الی و تروی بیکر (Troy Baker) به عنوان جوئل، بازیگران احتمالی این فیلم هستند. به همین خاطر مشخصا تماشای اشخاص دیگری در این نقش‌ها به نوعی دلسرد کننده خواهد بود. برای مثال اگر روزی فیلم Breaking Bad ساخته شود، تماشای شخص دیگری در نقش هایزنبرگ به‌جای برایان کرانستون (Bryan Cranston) منطقی نخواهد بود.

تراکتنبرگ نیز به دنبال صحبت‌های دراکمن گفت که حضور چهره‌های جدید در برخی موارد همانند سریال اقتباسی Fargoعملکرد مثبتی را داشته و با استقبال خوبی مواجه شده است.

حضور اسپایدرمن جدید سینما یعنی تام هالند (Tom Holland) در نقش نیتن دریک جوان تایید شده است و همانطور که اعلام شده این فیلم اقتباس دقیقی از چهار بازی ویدئویی این سری نخواهد بود. اما انتظار می‌رود که برخی از شکاف‌های داستانی را با نیتن جوان پر کند. جو کارناهان (Joe Carnahan) یکی از فیلمنامه‌های احتمالی آن را نوشته است و تا به این لحظه جزئیات چندان دیگری از این فیلم در دسترس نیست.


نظرات

نوشتن نظر

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.