Evolve - Xbox One

مدل کالا: NTSC - PAL
موجودی: در انبار
-+
قیمت : 135,000 تومان

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

بازی Evolve یک بازی شوتر اول شخص است که توسط استودیو Turtle Rock ساخته و توسط کمپانی 2K games عرضه شده است. این بازی در ژانویه 2014 معرفی شد و ابتدا قرار بود در اواخر سال 2014 عرضه شود. این بازی با تأخیر در فوریه 2015 برای ویندوز، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه شد.

بازی Evolve ساختار چند نفره غیر متقارن دارد و در آن، چهار نفر به عنوان شکارچی و یک نفر به عنوان هیولا، علیه هم در یک سیاره صنعتی شده بیگانه به نام Shear با هم مبارزه می‌کنند. گیم پلی شکارچیان اول شخص است و هیولا نیز از زاویه سوم شخص کنترل می‌شود. هدف شکارچی‌ها از بین بردن هیولا و هدف هیولا استفاده از حیات وحش و تکاملل برای قوی‌تر شدن است. بازی به صورت تک نفره و چند نفره قابل بازی است.

بازی Evolve اولین پروژه مهم استودیو Turtle Rock پس از جدایی از کمپانی Valve در سال 2011 است. مضمون اصلی این بازی قبل از ساخت بازی Left 4 dead و با الهام از بازی‌های شکار Cabela’s Big game Hunter و Deer Hunter مطرح شد و ایده آن درباره شکاری بود که توانایی مقابله به مثل داشت. هیولای بازی ابتدا قرار بود ساختاری پیچیدهه داشته باشد اما این ایده کنار گذاشته شد. بازی با موتور CryEngine ساخته شده و توانایی ساخت جنگل‌های انبوه و تاریک بازی را دارد. استودیو Turtle Rock برای پیدا کردنن ناشر با مشکلاتی مواجه شد. ابتدا کمپانی THQ تصمیم داشت تا بازی را منتشر کند، اما پس از ورشکستی، حقوق این بازی به کمپانی Take-Two Interactive فروخته شد.

قبل از عرضه استقبال خوبی از بازی Evolve شد و این بازی توانست جایزه بهترین نمایش را از نمایشگاه E3 2014 و Gamescom 2014 برنده شود. بازی بارها مورد اژمایش عمومی قرار گرفت. در هنگام عرضه، استقبال از بازی متوسط بود. منتقدان از فضای بازی، ساختار غیر متقارن، کنترل و طراحی بازی تقدیر کردند اما انتقادات فراوانی نسبت بهه سیستم پیشرفت، داستان ضعیف و گیم پلی بازی و مقدار زیاد محتوای قابل دانلود آن روانه شد. بازی Evolve در ابتدای عرضه بسیار موفق بود، اما تعداد بازیکنان آن بسیار سریعع افت فاحشی پیدا کرد. در ماه ژوئیه 2016، به دلیل استقبال ضعیف پس از عرضه و از دست دادن بازیکنان و حواشی پیرامون DLCها، بازی Evolve تبدیل به یک بازی رایگان شد وو مدتی بعد، کمپانی 2K اعلام  کرد که پشتیبانی از این بازی را قطع کرده است.
گیم پلی

بازی Evolve یکب ازی اکشن با تمرکز بر بازی چندنفره تیمی و رقابتی است. بازی دارای ساختار غیر متقارن 4 علیه 1 است و چهار گیمر کنترل شکارچیان و 1 گیمر کنترل هیولای درون بازی را بر عهده دارند. هدف شکارچیان، پیدا کردن و کشتن هیولا در مدتی محدود است و هدف هیولا زنده ماندن و قوی‌تر شدن است.

در ابتدای هر بازی، 30 ثانیه به هیولا فرصت داده می‌شود تا تا فرار خود را آغاز کند، سپس شکارچیان با چتر نجات وارد بازی می‌شوند. هر مپ دارای ساختار اوپن ورلد است و بازیکنان در آن آزادانه رفت و آمد می‌کنند. برای حرکت راحت‌تر، شکارچیان مجهز به جت پک هستند و می‌توانند ارتفاعات بلند را بپرند، همچنین از جت پک برای فرار از دست هیولا نیز استفاده می‌شود. شکارچیان می‌توانند نقشه را نشانه گذاری کرده و به جستجوی هیولا بپردازند. نشانه‌های درون نقشه دارای سه رنگ زرد برای محیط، نارنجی برای حیات وحش و قرمز برای هیولا هستند.
هیولای درون بازی برای جنگیدن با شکارچیان و به دست آوردن تجربه بیشتر، باید از حیات وحش تغذیه کند. با به دست آوردن تجربه کافی، هیولا تکامل پیدا می‌کند. پس از تکامل، نوار جان هیولا افزایش پیدا می‌کند و توانایی‌های بیشتری برای او باز می‌شوند و کار شکارچیان سخت‌تر می‌شود. اما هیولا در طول پروسه تکامل آسیب‌پذیر است و شکارچیان می‌توانند در این پروسه اختلال ایجاد کنند. هیولا همچنین می‌تواند وارد حالت مخفی کاری شود و از شکارچیان مخفی بماند.

بازی Evolve دارای پنج مود Hunt، Nest، Rescue، Defend و Arena است که هر کدام اهداف متفاوتی برای شکارچیان و هیولا دارند. بازی Evolve برای این مودها دو ساختار متفاوت دارد. بخش Quick Play که یک مسابقه است و بخش Evacuation، یک داستان چند نفره را در طول 5 مسابقه تعریف می‌کند. در بخش Evacuation، هر مسابقه به تیم برنده امتیازی در مپ بعدی می‌دهد که می‌تواند یک گاز سمی به هیولا یا یک تورت خودکار برای شکارچیان باشد. مود evacuation با یک مسابقه defend به پایان می‌رسد. بازیی Evolve دارای یک مود observer است که به گیمرها اجازه می‌دهد تا بازی دیگران را مشاهده کنند. شاهد می‌تواند دوربین بازی را تغییر داده و بازی را از زاویه دید شکارچیان وو هیولا  ببیند.
در حالت عادی، پنج نفر به نقش شکارچیان و هیولا Evolve را بازی می‌کنند. اما بازی با کمتر از 5 بازیکن نیز ممکن است و بخش تک نفره بازی، به جای دیگر بازیکنان، بات قرار می‌دهد. این بات‌ها در تمام بخش‌های بازی قابل استفاده هستند. در بخش تک نفره، گیمر می‌تواند فورا کلاس خود را تغییر دهد.


این بازی ها دارای هولوگرام سبز بنیاد ملی بازی های رایانه ای است .

برچسب ها : Evolve Xbox One بازی
مشخصات بازی
نام بازی Evolve
سبک شوتر اول شخص
تعداد بازیکن 1-5 نفر
مالتی پلیر - آنلاین 2-5 نفر آنلاین
سازنده Turtle Rock Studios
ناشر 2K Games
تاریخ عرضه 10 فوریه 2015
ریجن NTSC/PAL

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.