خرید بازی Final Fantasy XIV: The Complete Edition - نسخه PS4
خرید بازی Final Fantasy XIV: The Complete Edition - نسخه PS4
خرید بازی Final Fantasy XIV: The Complete Edition - نسخه PS4
خرید بازی Final Fantasy XIV: The Complete Edition - نسخه PS4
4+

خرید بازی Final Fantasy XIV: The Complete Edition ۲۰۲۰ - نسخه PS4

مدل:

بازی PS4

تولیدکننده:

Square Enix

فروشنده

(از 3 نفر)

ارسال
سریع

پرداخت
امن و مطمئن

ضمانت
بازگشت 100% پول

محصولات مرتبط

توجه: بازی Final Fantasy XIV یک بازی کاملا آنلاین است. شما برای این بازی نیاز به اتصال دائم اینترنت، اشتراک پلاس و اشتراک بازی دارید. با خرید این دیسک شما تا 30 روز یا تا لول 60 می‌توانید بازی را انجام دهید، اما پس از آن باید اشتراک بازی را به صورت آنلاین خریداری کنید.

این نسخه از بازی دارای کد اشتراک 30 روزه رایگان بازی است، اما پس از پایان این 30 روز باید اشتراک بازی را خریداری کنید.


اگر تا کنون بازی Final Fantasy XIV را تجربه نکرده‌اید، این محصول مناسب شماست. بازی Final Fantasy XIV: The Complete Edition، شامل بازی Final Fantasy XIV: A Realm Reborn و سه بسته الحاقی مهم Heavensward، Stormblood و Shadowbringer می‌شود.


پس از احیای بازی Final Fantasy XIV با نسخه A Realm Reborn، این بازی به سرعت تبدیل به یکی از بهترین و بزرگ‌ترین بازی‌های MMORPG شد و Square Enix نیز با عرضه بسته‌های الحاقی مختلف و بزرگ، به پشتیبانی از بازی ادامه داد. با خرید این نسخه از بازی می‌توانید کاراکتر مورد علاقه خود را بسازید و پا در دنیای زیبا و جادویی Final Fantasy شوید.


در بسته مکمل Heavensward، به آسمان‌ها بروید و جنگ هزار ساله DragonSong را به پایان برسانید و روشنایی را بار دیگر به دنیای Final Fantasy بازگردانید.


با بسته الحاقی Stormblood به شرق بروید و برای آزادی بجنگید و سرزمین‌های جدید را کشف کنید. در این بسته الحاقی دو کلاس جدید Red Mage و Samurai نیز به بازی اضافه شده‌اند.


بسته الحاقی Shadowbringer شامل یک بخش داستانی جدید، دو شغل جدید Gunbreaker و Dancer و دو نژاد جدید Viera و Hrothgar می‌شود.


با داشتن تمام بسته‌های الحاقی بازی Final Fantasy XIV می‌توانید آن را به کامل‌ترین شکل تجربه کنید و تمام محتوای بازی برای شما باز خواهد بود.


Image result for does final fantasy xiv need subscription

بازی Final Fantasy 14 Online آخرین MMORPG بزرگ دنیای این مجموعه است که مانند هر نقش آفرینی کلان آنلاین دیگر، محتوای بسیار عظیم و گسترده‌ای ارائه می‌کند. این بازی که در سال 2010 منتشر شده، در دهه گذشته بارها و بارها با آپدیت‌های کوچک و بزرگ و چهار بسته‌ گسترش دهنده عظیم به روز رسانی شده و پشتیبانی از آن همچنان ادامه خواهد داشت.

این بازی آزادی عمل بسیار زیادی به بازیکنان ارائه می‌کند و ساخت و شخصی سازی شخصیت قابل بازی از میان نژادهای مختلف، انجام ماموریت‌های بی‌شمار به همراه دوستان و تجربه داستان فوق العاده، تنها بخشی از فعالیت‌هایی هستند که می‌توانید در این بازی انجام دهید. تنها تجربه داستان بازی اصلی (و نه بسته‌های گسترش دهنده) بیش از 120 ساعت طول خواهد کشید و این بدون محاسبه دیگر فعالیت‌ها و ماموریت‌های جانبی است که می‌توان در این بازی انجام داد.
A Realm Reborn

A Realm Reborn بزرگترین بسته گسترش دهنده بازی Final Fantasy 14 محسوب می‌شود که در سال 2013 منتشر شد و آغازگر حماسه بزرگ این بازی بود. داستانی که در A Real Reborn آغاز شده بود پس از 8 سال به پایان خود نزدیک شده و قرار است در بسته گسترش دهنده Endwalker به پایان برسد. البته بخش داستانی تنها محتوای جدیدی نبود که این بسته گسترش دهنده به نسخه پایه بازی Final Fantasy 14 اضافه کرد. تقریبا هر آن‌چه امروز در این بازی می‌گذرد نسخه بهبود یافته محتویاتی است که در A Realm Reborn معرفی شد. نسخه پایه این بازی در مقایسه با آن‌چه این بسته گسترش دهنده به آن اضافه کرد هیچ حرفی برای گفتن ندارد. تفاوت‌های بازی اصلی و A Realm Reborn به قدری زیاد است که سال‌هاست این بازی به کلی با نام Final Fantasy 14 A Realm Reborn شناخته می‌شود


بخشی از محتویات جدید بازی Final Fantasy 14 A Realm Reborn که در کنار تغییرات گیم‌پلی و گرافیک به بازی Final Fantasy 14 Online اضافه شدند شامل شش شهر، پنج نژاد و قبیله، شخصیت‌های داستانی جدید، انواع دشمنان کوچک و بزرگ، هیولاها و موجودات مختلف می‌شود. باید به همه این‌ها کلاس‌های چهارگانه و شغل‌های مختلفی که در این بسته گسترش دهنده به بازی اضافه می‌شوند را هم اضافه کنیم.
Heavensward

Heavensward اولین بسته گسترش دهنده بزرگ بازی Final Fantasy 14 محسوب می‌شود که همان مسیر A Realm Reborn را در توسعه این عنوان پیش‌ می‌گیرد. ادامه خط داستانی، یک نژاد جدید، مشاغل بیشتر، سه منطقه جدید و تغییرات بسیار بیشتر، تنها بخشی از محتویات جدید این بسته گسترش دهنده هستند. بسیاری از شخصیت‌های جدید معرفی شده در Heavensward نقشی کلیدی در آینده داستان این بازی ایفا می‌کنند.

محتویات تازه Heavensward تنها به بخش روایی بازی محدود نمی‌شوند و این بسته گسترش دهنده تغییرات زیادی از جمله مراحل Raid جدید، کارگاه ساخت آیتم و حیوانات پرنده (قابل کنترل) را هم به گیم‌پلی بازی اضافه می‌کند.Stormblood

بازی Final Fantasy 14 با انتشار محتوای بزرگ Stormblood قدم بزرگی در گسترش دنیای غنی خود برمی‌دارد. Stormblood دومین بسته گسترش دهنده بزرگی است که علاوه بر روایت ماجراهای شمال و شرق، تغییرات بسیار زیادی در جهان بازی و سیستم‌های پیشرفت و مبارزه بازی Final Fantasy 14 ایجاد می‌کند.

Stormblood با افزایش سطح حداکثری بازیکنان و تغییرات مختلفی که در جهت روان‌تر شدن مبارزات بازی ایجاد می‌کند، گیم‌پلی بازی Final Fantasy 14را تحت تاثیر قرار می‌دهد. تمامی مشاغل بازی هم با توجه به این تغییرات جدید بازنگری شده‌اند تا تعادل قدرت بین‌ آن‌ها رعایت شود.

 این بسته گسترش دهنده با یک Raid بزرگ و سیاه چاله‌های جدید از بازیکنان پذیرایی خواهد کرد. از طرفی، با اضافه شدن امکان شنا کردن و کشف دنیای زیر آب، وسعت جهان بازی و فعالیت‌هایی که بازیکن می‌تواند انجام دهد به شکل چشم‌گیری بیشتر می‌شود.

Stormblood هم مانند تمامی بسته‌های گسترش دهنده بزرگ بازی Final Fantasy 14، چند نژاد، شغل و شهر جدید به محتوای قبلی بازی اضافه می‌کند.
Shadowbringers

محتوای Shadowbringers بازی Final Fantasy 14  که در سال 2019 منتشر شده است، سومین بسته گسترش دهنده بزرگ این بازی است که دو شهر جدید، چند شغل، نژاد، ماموریت و خط داستانی جدید به این بازی اضافه می‌کند. 

این بسته گسترش دهنده سیستم مبارزات و پیشرفت در بازی را به کلی تغییر می‌دهد و مکانیک‌های جدیدی به گیم‌پلی پیشین این بازی اضافه می‌کند. خط داستانی، چالش‌ها و سیستم‌های مبارزه و پیشرفت جدید هم دیگر تغییرات بسته گسترش دهنده Shadowbringers هستند. 

یکی از محتویات هیجان انگیزی که بسته گسترش دهنده Shadowbringers به بازی اضافه می‌کند، یک Raid جدید است که با همکاری یوسوکه سایتو (Yosuke Saito) و یوکو تارو (Yoko Taro)، خالق سری بازی Nier، ساخته شده است. این Raid جدید Yorha: Dark Apocalypse نام دارد و شخصیت‌های آشنای سری بازی Nier را (تنها برای این مرحله) به بازی Final Fantasy 14 اضافه می‌کند.


مشخصات بازی حجم 24GB ویژگی خاص بازی آنلاین و نیازمند اشتراک پلاس دارای کد اشتراک 30 روزه بازی دارای بسته‌های الحاقی Heavensward و Stormblood و Shadowbringer نام بازی Final Fantasy XIV Online سبک MMORPG تعداد بازیکن 1-72 نفر مالتی پلیر - آنلاین بازی آنلاین چندنفره - 1 الی 24 نفر بخش تیمی - 72 نفر بخش رقابتی خرید درون برنامه‌ای دارد سازنده Square Enix ناشر Square Enix تاریخ عرضه ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ درجه بندی سنی بالای 16 سال ریجن 2/All
نوشتن نظر
لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برای ایجاد پرسش ابتدا باید وارد شوید

برچسب ها: FFXIV, Final Fantasy