خرید بازی Fire Emblem Three Houses - انحصاری نینتندو سوییچ

مدل کالا: Nintendo Switch Game
موجودی: در انبار
-+
قیمت : 770,000 تومان

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم

سه قلمرو، سه خاندان، تصمیم با شماست

در بازی Fire Emblem Three Houses، شما سرنوشت یک سرزمین در شرف جنگ را تعیین خواهید کرد. این بازی که به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ ساخته شده است، شما در نقش رهبر گروهی از دانش آموزان نظامی یکی از سه خاندان درون بازی قرار می‌دهد. علاوه بر مدیریت زندگی اجتماعی آن‌ها، باید در نبردهای تاکتیکی نوبتی بر استراتژی‌های دشمن چیره شوید.

جنگ نزدیک است

سرزمین فودلان توسط سه حکومت تقسیم شده است و در مرکز آن صومعه گارگ ماک قرار دارد که محل تحصیل افسران نظامی آینده این سه قاره است. به عنوان یک مزدور سابق و استاد نظامی، وظیفه شما انتخاب یکی از سه خاندان و پرورش رهبران سیاسی و نظامی آینده آن است. زندگی آن‌ها در داخل و خارج از میدان جنگ، در دستان شما است.

سرنوشت فودلان به شما بستگی دارد...


از میدان نبرد...

شما باید برای زیردستان و شاگردان خود، کلاس نظامی تعیین کنید و آن‌ها را راهی جنگ‌های تاکتیکی و استراتژیک در سطح فودلان کنید. برای اولین بار در سری Fire Emblem، نیروهای پشتیبان، نیروهای اصلی شما را در جنگ‌ها دنبال و به آن‌ها کمک خواهند کرد. سرنوشت شاگردان شما به رهبری شما بستگی دارد و اگر در میدان جنگ بمیرند، راهی برای زنده کردن آن‌ها وجود ندارد، پس قبل از هر نبرد، یک استراتژی تعیین کنید و برای پیروزی بجنگید.


...به آکادمی

استعدادهای شاگردان خود را پرورش دهید و به آن‌ها کمک کنید تا مهارت‌های خود را تقویت کنند. شما می‌توانید آزادانه در گارگ ماک بگردید، با دانش آموزان آشنا شوید و اطلاعات جدید از آن‌ها کسب کنید.


برچسب ها : Fire Emblem
مشخصات بازی
نام بازی Fire Emblem Three Houses
سبک تاکتیکی
تعداد بازیکن 1
مالتی پلیر - آنلاین ندارد
خرید درون برنامه‌ای ندارد
سازنده Intelligent Systems
ناشر Nintendo
تاریخ عرضه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
درجه بندی سنی بالای 12 سال

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.