پلی استیشن 5: کمپانی EA قدرت گرافیکی PS5 را ستایش کرد

رامتین رامتین 7 ماه و 28 روز پیش

امروز صبح اطلاعات بسیاری از سوی وبسایت WIRED درباره پلی استیشن 5 منتشر شد. در گزارش این وبسایت، جزئیات جدیدی درباره تاریخ عرضه، کنترلر، قدرت گرافیکی و درایو نوری کنسول PS5 مشخص شد اما در میان تمام این جزئیات، اظهار نظر کمپانی EA درباره این کنسول نیز دیده می‌شود.

 

لارا میل (Laura Miele)، مدیر عامل استودیوهای EA در مصاحبه با WIRED درباره این کنسول، قدرت گرافیکی و هارد SSD پلی استیشن 5 را ستود و اظهار کرد که با این قدرت گرافیکی، بازی‌ها در لحظه اجرا خواهند شد و زمان بوت بازی‌ها به صفر خواهد رسید.

 

او در این مصاحبه اظهار کرد که تکنیک‌های نورپردازی، سایه پردازی و ری تریسینگ PS5 را امتحان کرده است و با توجه به قابلیت یادگیری ماشینی کارت گرافیک این کنسول، بازی‌ها به شکل چشمگیری پیشرفت خواهند کرد. بنا به اظهارات میل، سرعت پلی استیشن 5 به قدری بالا است که بلافاصله بعد از نصب بازی، می‌توان آن را اجرا کرد و دیگر هیچ زمانی صرف نصب و راه‌اندازی بازی‌ها نخواهد شد. او از بازی‌های موبایل به عنوان مثال استفاده کرد. به گفته او بعد از دانلود بازی در گوشی‌های هوشمند، شما می‌توانید بازی را فورا اجرا کنید و پلی استیشن 5 نیز دقیقا همین حالت را خواهد داشت. میل، این قدرت سخت‌افزاری پلی استیشن 5 را اولین قدم در نسل جدید بازی سازی و بازی‌های ویدیویی توصیف کرده است.

 

نظر شما درباره پلی استیشن 5 چیست؟ آیا این اطلاعات جدید درباره PS5 توانسته شما را نیز تحت تأثیر قرار دهد؟

برچسب ها: پلی استیشن 5

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید