چگونه فضای هارد ایکس باکس وان ایکس را افزایش دهیم؟

چگونه فضای هارد ایکس باکس وان ایکس را افزایش دهیم؟

اگر از جمله افرادی هستید که مجموعه بزرگی از بازی‌های فیزیکی و مخصوصا دیجیتالی دارید، فضای یک ترابایتی هارد داخلی ایکس باکس وان ایکس خیلی زود تمام می‌شود. شما همواره می‌توانید بازی‌های قدیمی خود را پاک کنید و برای بازی‌های جدید فضا ایجاد کنید، اما اگر این عمل را نمی‌پسندید، باید به دنبال راهکاری برای افزایش فضای هارد ایکس باکس وان ایکس باشید.

 

در کنسول پلی استیشن 4، تعویض هارد داخلی کار بسیار راحتی است که حتی گارانتی کنسول را نیز باطل نمی‌کند، اما این کار در ایکس باکس وان ایکس بسیار سخت است و انجام آن توصیه نمی‌شود.

 

پیش از هر چیز، لازم است بدانید که تعویض هارد داخلی ایکس باکس وان ایکس، گارانتی آن را باطل می‌کند. همچنین، کنسول ایکس باکس وان ایکس، مجموعه‌ای پیچیده و درهم‌تنیده از سخت‌افزار است و برای تعویض هارد، باید کنسول را کاملا باز و اجزای آن را از هم جدا کنید. این کار نه تنها خطرناک است و ممکن است کنسول شما آسیب دائمی ببیند، بلکه نیازمند ابزارآلات حرفه‌ای و متنوع است. در پایان شایان ذکر است که تعویض هارد داخلی، فقط به جایگذاری فیزیکی هارد محدود نمی‌شود و شما باید اطلاعات کاملی از نحوه فرمت کردن و پارتیشن بندی کنسول داشته باشید. به زبان ساده،‌ تعویض هارد ایکس باکس وان ایکس، تقریبا غیرممکن است و فقط باید توسط متخصصان حرفه‌ای و باتجربه انجام شود.