عنوانی جدید در دنیای سری Halo ساخته خواهد شد

عنوانی جدید در دنیای سری Halo ساخته خواهد شد

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
1 سال و 10 ماه و 4 روز پیش

شاید تا یک‌ماه قبل هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد که مهم‌ترین بازی‌های اکشن سال، بازی Halo Infinite باشد. مخصوصا با وجود عناوینی مانند بازی Battlefield 2042 و البته بازی Call of Duty Vanguard. اما همانطور که مشخص است این دو بازی پس از انتشار نشان دادند که آنقدر‌ها آینده‌نگرانه نبودند و نتوانستند طرفداران را راضی کنند. در این میان، بازی Halo Infinite است که تبدیل به یکی از مهم‌ترین بازی‌های سال شده. استودیو سازندگان بازی Halo Infinite زمان زیادی تا انتشار رسمی بازی‌شان ندارند و طبیعتا تا به حال مراحل توسعه آن را به پایان رسانده‌اند. اما در این میان اوضاع زمانی جذاب می‌شود که متوجه خواهیم شد سازندگان قصد ندارد پس از انتشار بازی استراحت کنند!

 

در یکی از پادکست‌های مرتبط به ایکس باکس با نام Pure Xbox، خبرنگار بازی‌های ویدیویی، جز کوردون (Jez Corden)، ادعا کرد که استودیو 343 Industries در حال کار روی یک پروژه جدید است. این پروژه در دنیای بازی Halo جریان خواهد داشت و هنوز به طور رسمی معرفی نشده است. متاسفانه کوردون در رابطه با این عنوان مرموز اطلاعات بیشتری منتشر نکرده است.

 

البته این در حالی است که می‌دانیم کار کردن یک استودیو روی دو پروژه متفاوت، چندان اتفاق عجیبی نیست. این نوع از پیش بردن کار، سال‌هاست که توسط سازندگان دنبال می‌شود. در این میان استودیو 343 Industries که یکی از بزرگ‌ترین استودیو‌های داخلی ایکس باکس به حساب می‌آید به راحتی می‌تواند مراحل ساخت و توسعه دو پروژه مجزا را به بهترین شکل دنبال کند، مخصوصا زمانی که هر دو بازی در یک دنیا جریان دارند. تصور کنید که سازندگان برای ساخت بازی دوم نیازی به ساخت و پرداخت اولیه و کلی یک دنیای جدید نخواهند داشت و بدون شک این مسئله کارشان را آسان‌تر خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط

ترتیب زمانی کامل بازی‌ های سری Halo بر اساس وقایع داستانی 

بررسی وضعیت ایکس باکس سری ایکس در سال گذشته: شروعی قدرتمند

 

 

در سال گذشته آگهی استخدامی خاصی برای ساخت یک بازی Halo جدید از سوی استودیو 343 Industries منتشر شده بود که اشاره می‌کرد یک بازی جدید در سری بر اساس بازی Halo Infinite ساخته خواهد شد. بدون شک اطلاعات اخیر کوردون می‌تواند به این آگهی استخدامی نسبتا قدیمی مرتبط باشد.

این در حالی است که بسیاری از طرفداران امیدوارند استودیو 343 Industries روی ساخت بازی Halo Wars 3 متمرکز شده باشد، اما متاسفانه آن‌ها اخیرا اعلام کردند که در حال حاضر قصد توسعه این عنوان را ندارند.

 

همه این‌ها در حالی است که می‌دانیم بازی Halo Infinite یک عنوان سرویس محور است و استودیو 343 Industries قصد دارد تا سال‌ها از آن پشتیبانی کند. بنابراین اگر سازندگان قصد ساخت یک عنوان جدید در سری Halo را داشته باشند، دیگر به سراغ یک بازی اول شخص نخواهند رفت و حتما سبکی جدید را امتحان خواهند کرد.

 

بسیار جذاب است که بدانیم بازی بعدی استودیو 343 Industries چگونه خواهد بود، اما بهتر است در حال حاضر به انتظار عرضه بازی Halo Infinite بنشینیم.

 

بازی Halo Infinite در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

نظر شما در رابطه با بازی Halo Infinite چیست؟

برچسب ها: Halo Infinite
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.