ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران برای اولین بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود

ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران برای اولین بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود

حامد افرومند حامد افرومند
2 سال و 11 ماه و 6 روز پیش

به گزارش روابط‌ عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران که برگزاری کاملا آنلاین آن اتفاقی بی‌سابقه در کشور به شمار می آید، با همکاری مشترک بنیاد و آپارات گیم در رشته‌های کلش رویال، فیفا 21 پلی استیشن 4 و دو بازی ایرانی جذاب «فوتبالیستارز» و «بزن بهادر» برگزار می‌شود.

علاوه بر دو بازی کلش رویال وFIFA 21 که عضو همیشگی مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران در دوره‌های گذشته بودند، دو بازی ایرانی فوتبالیستارز که یک بازی فوتبالی جذاب در ژانر «Soccer Stars» و بازی بزن بهادر با رویکرد حمایت از بازی‌های ایرانی به جمع بازی‌های رقابتی در این دوره از مسابقات لیگ اضافه شده‌اند.

ثبت‌نام برای شرکت در ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران از ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه از طریق سایت baazico.ir و به‌صورت آنلاین آغاز می‌شود و ظرفیت ثبت‌ نام برای هر کدام از این رشته‌ها ۵۱۲ نفر است.

تاریخ برگزاری دور مقدماتی مسابقات از اول تا 7 خرداد تعیین شده است و زمان برگزاری دور نهایی که در روزهای پایانی خرداد خواهد بود، متعاقبا اعلام می‌شود. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تمام مراحل ثبت‌نام، تایید هویت، قرعه‌کشی، ثبت نتایج و معرفی قهرمانان به‌صورت آنلاین و با نظارت یک تیم داوری و پشتیبانی حرفه‌ای انجام خواهد شد . گفتنی است مرکز مشاوره و تماس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با شماره 58129-021 آماده پاسخگویی به سوالات مخاطبان در خصوص روند برگزاری این مسابقات است.

برچسب ها: جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.