احتمال عرضه بازی Alan Wake Remastered برای سوییچ افزایش یافت

احتمال عرضه بازی Alan Wake Remastered برای سوییچ افزایش یافت

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
2 سال و 4 ماه و 20 روز پیش

شاید تا چند ماه قبل همه فکر می‌کردیم که آلن و بازی Alan Wake قرار است برای همیشه در زمان گم شود، چرا که این عنوان خاص و دوست داشتنی با پایان بندی متفاوتش نیاز به یک دنباله جذاب داشت و هرگز یک دنباله دریافت نکرد. البته هنوز هم خبری از دنباله‌ای برای بازی Alan Wake نیست، اما در عوض حالا ما بازی Alan Wake Remastered را داریم که به نوعی می‌تواند خبر ساخت دنباله بازی را تایید کند. همانطور که می‌دانید استودیو رمدی در حال حاضر روی هفت پروژه مجزا مشغول کار است و پس از ساخت بازی Control با استخدام افراد جدید؛ حالا تبدیل به استودیویی 300 نفره و بسیار بزرگ شده است. طبق شایعات می‌دانیم که بازی Control 2 و بازی Alan Wake 2 در دست ساخت هستند و به نظر می‌رسد بازی Alan Wake 2 زودتر از آنچه تصورش را بکنیم معرفی خواهد شد. اما بهتر است همه چیز به نوبت و سرجای خودش اتفاق بی‌افتد، مخصوصا زمانی که صحبت از انتشار یک بازی جدید برای نینتندو سوییچ می‌شود.

 

همانطور که می‌دانید بازی Alan Wake Remastered در ابتدای هفته جاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر‌های شخصی منتشر شد. در این میان تنها پلتفرمی که این بازی را دریافت نکرد، سوییچ بود. این در حالی است که شایعات و سرنخ‌ها، خبر از منتشر شدن بازی Alan Wake Remastered برای نینتندو سوییچ می‌دهند.

 

احتمال عرضه بازی Alan Wake Remastered برای سوییچ افزایش یافت

 

درست قبل از اینکه بازی به صورت رسمی عرضه شود، در یک وبسایت برزیلی اخباری مربوط به نسخه نینتندو سوییچ منتشر شد و حتی برای نسخه سوییچ بازی Alan Wake Remastered نمره‌ای نیز در نظر گرفته شد. این اتفاق باعث شد تا بسیاری از طرفداران گمان کنند سازندگان نسخه سوییچ را به عنوان یک سورپرایز نزد خود نگه داشته‌اند و قصد دارند در آخرین لحظات از آن رونمایی کنند. متأسفانه این اتفاق رخ نداد، اما حالا شاهد هستیم که نمره‌های مخصوص به نسخه نینتندو سوییچ بازی Alan Wake Remastered فقط در برزیل وجود ندارد، چرا که در وبسایت رسمی PEGI (وبسایت پگی، وظیفه رده‌بندی سنی تمامی بازی‌های ویدویی را به عهده دارد) نیزشاهد حضور نسخه سوییچ بازی Alan Wake Remastered هستیم که رده بندی سنی نیز دریافت کرده است.

 

متأسفانه هنوز به صورت رسمی خبری در رابطه با نسخه سوییچ بازی Alan Wake Remastered وجود ندارد، اما شواهد نشان می‌دهد که آقای ویک، بالاخره راهش را به سوییچ هم پیدا خواهد کرد و این مسئله، صرفا مسئله زمان است.

 

بازی Alan Wake Remastered در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر‌های شخصی در دسترس است و با قیمت رسمی 30 دلار به فروش می‌رسد.

 

نظر شما در رابطه با بازی Alan Wake Remastered چیست؟ آیا نسخه سوییچ این بازی به زودی معرفی خواهد شد؟

 

برای دنبال کردن اخبار مربوط به فعالیت‌های آینده استودیو رمدی با ما همراه باشید.

برچسب ها: Alan Wake Remastered, نینتندو سوییچ, سوییچ لایت, سوییچ
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.