مجموعه Blizzard Arcade Collection معرفی شد+ تریلر

مجموعه Blizzard Arcade Collection معرفی شد+ تریلر

طی مراسم BlizzCon 2021، شرکت Blizzard‌ از مجموعه‌ای به نام Blizzard Arcade Collection رونمایی کرد. این مجموعه شامل سه بازی قدیمی آرکید ساخته همین شرکت است که از امروز برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی قابل‌خریداری است.

 

این مجموعه شامل بازی The Lost Vikings، بازی Rock N Roll Racing و بازی Blackthorne است که بهبودهایی برای اجرا روی کنسول‌های امروزی دریافت کرده‌اند. هر بازی این مجموعه شامل یک نسخه بدون‌تغییر و دست‌نخورده است و در کنار آن نیز نسخه Definitive Edition از این بازی‌ها در مجموعه وجود دارد. نسخه Definitive Edition ویژگی‌های جدیدی مانند امکان شخصی‌سازی دکمه‌ها در رایانه‌های شخصی و امکان بازگشت به ۱۰ ثانیه قبل را به هر بازی اضافه می‌کند.

 

 

 

همچنین ویژگی‌های جدیدی وجود دارند که در هر کدام از بازی‌های مجموعه دیده نمی‌شوند. برای مثال در بازی The Lost Vikings و بازی Blackthorne حالتی تحت عنوان Watch Mode وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد نحوه عبور از مراحل دشوار این بازی‌ها را تماشا کنید. امکان سیو کردن در مرحله دلخواه برای هر بازی وجود دارد، اما به دلایلی نامشخص نسخه Definitive Edition بازی Rock N Roll Racing این ویژگی را دریافت نمی‌کند.

مجموعه Blizzard Arcade Collection معرفی شد

علاوه بر بازی‌ها، بخشی به نام The Museum در این مجموعه وجود دارد که شامل طرح‌های هنری، مصاحبه‌ها، محتویات مخفی و بسیاری موارد این‌چنینی است. سرپرست شرکت Blizzard، جی. آلن برک (J. Allen Brack) درباره این مجموعه اظهاراتی به شرح زیر داشته است:

بازی The Lost Vikings، بازی Rock N Roll Racing و بازی Blackthorne عناوینی بودند که به ما نیروی خلق بازی Warcraft، بازی Diablo و بازی StarCraft را بخشیدند. در نتیجه ما برای نگاهی به گذشته خود به عنوان یک کمپانی و قدردانی از این بازی‌ها تصمیم گرفتیم مجموعه Blizzard Arcade Collection را عرضه کنیم. بسیاری از بازیکنانی که بازی‌های ساخت شرکت Blizzard را تجربه کرده‌اند، این بازی‌های آرکید را به خاطر دارند و ما برای زنده کردن یاد آن‌ها تصمیم گرفتیم مجموعه‌ای را برای پلتفرم‌های امروز تهیه کنیم. همچنین با قابلیت‌های جدیدی که اضافه کرده‌ایم، راحتی تجربه این بازی‌ها را ارتقا داده‌ایم.

لازم به ذکر است که با پیش‌خرید هر کدام از باندل‌های Blizzard Digital Anniversary، مجموعه Blizzard Arcade Collection را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. این مجموعه در حال حاضر برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی به قیمت ۲۰ دلار قابل‌خریداری است.

برچسب ها: BlizzCon 2021, Blizzard Arcade Collection
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.