شایعه: بازی Call of Duty Black Ops: Cold War در دست ساخت است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی 13 روز پیش

ماه هاست که شایعات پیرامون نسخه بعدی بازی Call of Duty وجود دارند اما اخیر با  این شایعات قوت بیشتری گرفته اند. استودیو Treyarch وظیفه ساخت این بازی را به عهده دارد و از استودیو های Sledgehammer Games و Raven Software هم در ساخت بازی کمک گرفته است.

 

 اما امروز خبری از یک منبع قابل اعتماد در توییتر منتشر شد که این بازی ارتباطاتی با دنیای Black Ops دارد و داستان آن در دوران جنگ سرد میان ایالات متحده و شوروی سابق بیان خواهد شد. همچنین بخشی از بازی هم در کشور ویتنام جریان خواهد داشت. حتی ماه گذشته برخی منابع این بازی را Call of Duty: Vietnam نامیدند.  اما طبق گفته این منبع، این بازی Call of Duty Black Ops: Cold War نام خواهد داشت.

اما موضوعی که ادعا های این کاربر توییتر را جالب تر می‌کند، باز شدن درب پناهگاه های بازی Warzone است. داخل این پناهگاه های اتمی علاوه بر وجود کلاهک های هسته ای، تلفن هایی وجود دارد که مکالمه ای به زبان روسی در آن‌ها پخش می‌شود.

« به تمام نیروها، پایگاه اصلی رو از دست دادیم. همین حالا رمزگذاری (بی سیم ها) روعوض کنید.»

«دریافت شد»

« دارن بهمون نزدیک تر می‌شن»

مکالمه ای که خیلی حال و هوای جنگ سرد در آن دیده می‌شود و البته اکتیویژن از صحبت درباره آن خودداری می‌کند.

طبق گفته های اکتیویژن، آن‌ها هنوز هم قصد دارند یک نسخه دیگر از بازی Call of Duty را در سال جاری عرضه کنند و شیوع بیماری کرونا این برنامه را مختل نخواهد کرد.

برچسب ها: Call of futy

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید