تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی GTA Trilogy تغییر کرد

تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی GTA Trilogy تغییر کرد

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
2 سال و 5 ماه و 27 روز پیش

بازی GTA Trilogy سرانجام با هیاهو و شایعات بسیار زیاد در اواسط ماه نوامبر سال 2021 منتشر شد، اما تنها به صورت دیجیتالی. متأسفانه بازی به دلیل مشکلات بسیار زیادی که در روز عرضه داشت، نتوانست تبدیل به یکی از عناوین خاص شرکت راک‌استار گیمز شود. این موضوع باعث شد تا بسیاری از طرفداران وفادار سری، نسخه‌های کلاسیک سه بازی GTA 3، GTA Vice City و بازی GTA San Andreas را به نسخه‌های ریمستر درون بسته بازی GTA Trilogy ترجیح دهند.

 

جدای از تمامی این اتفاقات و حاشیه‌ها، می‌دانیم که قرار بود نسخه‌ای فیزیکی از بازی GTA Trilogy نیز پس از مدتی کوتاه از عرضه دیجیتالی به صورت رسمی منتشر شود تا طرفداران بازی‌های فیزیکی بتوانند کلکسیون بازی‌هایشان را تکمیل کرده و از در دست داشتن یک بسته خاص لذت ببرند.

تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی GTA Trilogy تغییر کرد

حالا شرکت راک‌استار گیمز به طور رسمی اعلام کرده است که تاریخ انتشار بازی GTA Trilogy دچار تاخیر شده است. اما اگر شما هم یکی از طرفداران نسخه فیزیکی هستید، بهتر است چندان نگران نشوید، چرا که طبق اطلاع رسانی راک‌استار، نسخه فیزیکی بازی GTA Trilogy تنها با 10 روز تاخیر، در تاریخ 17 دسامبر 2021 (26 آذر ماه) منتشر خواهد شد.

 

بنابراین اگر قصد داشتید بازی را در پایان هفته خریداری کنید، باید کمی بیشتر صبر کرده و به جای هفت روز صبر، برای نسخه فیزیکی بازی GTA Trilogy حدود 17 روز دیگر صبر کنید. متأسفانه هیچ اطلاعاتی در رابطه با دلیل این تاخیر منتشر نشده است. با توجه به این که بسیاری از خریداران قصد داشتند بازی GTA Trilogy به سازندگان پس دهند، به نظر نمی‌رسد این تاخیر 10 روزه برای برطرف کردن مشکلات بازی بوده باشد، چرا که مشکلات بازی با 10 روز تاخیر برطرف نخواهد شد. با توجه به این مسئله به نظر می‌رسد دلیل اصلی این تاخیر چند روزه صرفا مشکلات پیش آمده در توزیع نسخه فیزیکی توسط کمپانی راک‌استار باشد.

 

نظر شما در رابطه با بازی GTA Trilogy چیست؟

برای دنبال کردن اخبار مربوط به اقدامات بعدی شرکت راک‌استار گیمز با ما همراه باشید.

برچسب ها: GTA Trilogy: The Definitive Edition, GTA 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.