قیمت نینتندو سوییچ در اروپا کاهش یافت

قیمت نینتندو سوییچ در اروپا کاهش یافت

سیاوش اسدی سیاوش اسدی
1 سال و 6 ماه و 14 روز پیش

نینتندو سوییچ از روز انتشارش در چهار سال پیش تا کنون به خصوص در زمینه فروش هرگز افتی را تجربه نکرده است. بلکه این سیستم هایبرید ساخت شرکت نینتندو از لحاظ فروش بیشتر و بیشتر اوج گرفته است. با در نظر داشتن موفقیت این کنسول، اینکه تا کنون قیمت آن کاهش نیافته است شاید چندان عجیب به نظر نرسد.

 

هرچند نینتندو به تازگی تایید کرد که نینتندو سوییچ به زودی اولین کاهش قیمت خود را از روز انتشار تجربه خواهد کرد، اما این کاهش قیمت تنها مختص اروپا و انگلستان خواهد بود. اینکه در بازارهای دیگر نیز قیمت این کنسول کاهش میابد یا خیر همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. لازم به ذکر است که این کاهش قیمت تنها شامل نسخه پایه نینتندو سوییچ می‌شود که به جای ۳۳۰ یورو با قیمت ۲۷۰ یورو به فروش می‌رسد. در انگلستان نیز این کنسول به جای ۲۸۰ پوند اکنون با قیمت ۲۶۰ پوند فروخته می‌شود.

به گزارش VGC، شرکت نینتندو تایید کرده است که عرضه نسخه OLED نینتندو سوییچ و تغییرات نرخ ارز در اروپا روی این کاهش قیمت تاثیر گذاشته‌اند. متن زیر بر اساس بیانیه رسمی نینتندو است:

«با گذشت بیش از چهار و نیم سال از عرضه اولین نسخه نینتندو سوییچ، این کنسول همچنان در زمینه فروش در اروپا پیشروی می‌کند. پس از سنجیندن برخی عوامل، از جمله تغییرات نرخ ارز در اروپا و عرضه نسخه جدید سوییچ با صفحه‌نمایش OLED، به نظر آمد که اکنون زمان مناسبی برای کاهش قیمت نسخه پایه نینتندو سوییچ است. کنسول‌های نینتندو سوییچ لایت و نینتندو سوییچ OLED شامل این کاهش قیمت نمی‌شوند. قیمت نهایی این کنسول نیز توسط فروشندگان تعیین می‌شود و ما به خریداران پیشنهاد می‌کنیم تا از قیمت فروشندگان مختلف آگاه شوند.»

 

نظر شما درباره کاهش قیمت نینتندو سوییچ پس از چهار سال چیست؟

برچسب ها: نینتندو سوییچ OLED model, نینتندو سوییچ, نینتندو سوییچ لایت
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.