شایعه: بازی های رایگان ماه آوریل 2020 پلی استیشن 4 مشخص شد

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی 13 روز پیش

تنها چند ماه از قرار گرفتن بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection در میان لیست بازی‌های رایگان مشترکین پلی‌استیشن پلاس می‌گذرد که به نظر می‌رسد سونی قرار است باری دیگر دریک (Drake) و ماجراجویی‌های آن را با بازی Uncharted 4: A Thief's End به سرویس پلی‌استیشن پلاس بیاورد. بله؛ از ماه آوریل با داشتن اشتراک سرویس پلی‌استیشن پلاس می‌توانید به صورت رایگان به بازی Uncharted 4 دسترسی پیدا کنید.

 

دیگر بازی رایگان ماه آوریل مشترکین پلی‌استیشن پلاس، بازی Dirty Rally 2.0  است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و می‌تواند طرفداران بازی‌های مسابقه‌ای/ماشین سواری را خوشحال کند.

 

البته این خبر به جز تریلری که در یوتیوب منتشر و سپس پاک شد، منبع موثق دیگری ندارد. اما طبق گفته کسانی که تریلر را دیده‌اند، انتظار می‌رود این خبر حقیقت داشته باشد و بازی‌های نام‌ برده شده از تاریخ 7 آوریل (‌ 19 فروردین ) به صورت رایگان در اختیار کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار بگیرد.

بی‌شک بازی Uncharted 4 یکی از بهترین انحصاری‌های کنسول پلی‌استیشن 4 در نسل هشتم بازی‌های ویدیویی است. اثری که طرفداران را با آخرین ماجراجویی نیتن دریک همراه می‌گرداند و در آن باری دیگر شخصیت‌های محبوب مجموعه گردهم جمع شده‌اند.

 

شایان ذکر است که بازی‌های رایگان ماه مارس سرویس پلی‌استیشن پلاس همچنان دردسترس است و می‌توانید آثاری مانند بازی Shadow of the Colossus را به صورت رایگان با داشتن اشتراک پلی‌استیشن پلاس دریافت کنید.

برچسب ها: پلی استیشن پلاس

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید