افتتاح شعبه سوم فروشگاه Pspro در بوتیک مال ملل | جمعه ۶ تیر ۹۹

حسام افرومند حسام افرومند 15 روز پیش

فروشگاه اینترنتی Pspro پس از گذشت چهار سال، سومین شعبه حضوری خود را افتتاح خواهد کرد. پس از شعبه میدان امام خمینی و افتتاح شعبه بازار چارسو در سال ۹۶، حال زمان آن فرا رسیده تا فروشگاه Pspro در مکانی خارج از طرح ترافیک تهران نیز پذیرای مشتریان عزیز باشد. بر این اساس، شعبه جدید فروشگاه Pspro در بوتیک مال ملل واقع در خیابان فرشته (فیاضی) تهران افتتاح خواهد شد. مراسم افتتاحیه فروشگاه Pspro شعبه بوتیک مال ملل، روز جمعه شش تیر ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب، برگزار خواهد شد. همچنین از بین تمام کسانی که در این روز در فروشگاه حضور پیدا کنند، یک نفر برنده یک ایکس‌باکس وان اس پر از بازی خواهد شد. در کنار این قرعه کشی، چالش دوستانه‌ای نیز برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان برای کسب جایزه یک میلیون تومانی رقابت خواهند کرد. این چالش با بازی Crash Team Racing انجام خواهد شد. 

در این مراسم علاوه بر پذیرایی از تمامی مراجعه‌کنندگان محترم، برخی از چهره‌های محبوب نیز حضور خواهند داشت. اگر قصد حضور در افتتاحیه فروشگاه را داشتید، حتما به نکات بهداشتی نظیر استفاده از ماسک توجه کنید. همچنین مواد ضدعفونی برای تمام افراد حاضر در فروشگاه مهیا شده تا در صورت حضور، با خیالی آسوده از فروشگاه بازدید کنید.

آدرس شعبه بوتیک مال ملل فروشگاه Pspro: تهران – خیابان فرشته (فیاضی) – جنب خیابان بوسنی و هرزگوین – پاساژ بوتیک مال ملل – طبقه دوم – واحد ۲۰۱
 

منتظر حضور گرم شما در افتتاحیه فروشگاه هستیم. 

برچسب ها: Pspro

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید