شایعه: بازی Redfall با تاخیر رو‌به‌رو خواهد شد

شایعه: بازی Redfall با تاخیر رو‌به‌رو خواهد شد

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
1 سال و 10 روز پیش

بازی Deathloop، آخرین ساخته استودیو آرکین، مدت زیادی نیست که به صورت رسمی عرضه شده است و هنوز در انحصار دارندگان پلی استیشن 5 است. اما همانطور که می‌دانید استودیو آرکین در اواسط مراحل توسعه بازی Deathloop به جمع استودیو‌های داخلی مایکروسافت پیوست و مدتی پس از آن از بازی انحصاری آنلاین و جهان بازش برای ایکس باکس، یعنی بازی Redfall رونمایی کرد. عنوانی عجیب، پسا‌آخرالزمانی با محوریت خون‌آشام‌های خون‌خوار.

 

همانطور که مشخص است، استودیو پس از ادغام با مایکروسافت بیش از آنکه تصورش را می‌کرد مشغول به کار شده است و باید بتواند عنوانی بسیار درجه یک را برای کنسول‌های ایکس باکس تا فصل تابستان منتشر کند. بله! اگر خوب یادتان باشد بازی Redfall پس از معرفی رسمی‌اش یک تاریخ انتشار حدودی نیز دریافت کرد که بازی را به تابستان پیش‌رو متصل خواهد کرد. اما آیا استودیو آرکین می‌تواند یک بازی جهان باز و کاملا متفاوت را در این مدت زمان محدود برای ایکس باکس تولید کند و رضایت طرفداران و شرکت مایکروسافت را نیز به دست بیاورد؟

تصویر فاش شده از بازی Redfall :

اینطور که پیداست آن‌ها ممکن است قادر به انجام این کار نباشند! پادکست Pure Xbox با همکاری پادکست the Defining Dukes قسمتی جدید را منتشر کرده‌ و در آن در رابطه با بازی Redfall اطلاعاتی تازه را رد و بدل کرده‌اند. نکته جالب مربوط به صحبت‌های افراد در این پادکست، شایعاتی‌ست که اخیرا به گوششان رسیده است. اینطور که به نظر می‌رسد با توجه به اخباری که این افراد به دست آورده‌اند، ممکن است سازندگان در استودیو آرکین برای تمام کردن توسعه بازی Redfall به زمان بیشتری نیاز داشته باشند. بنابراین امکان دارد که بازی Redfall نتواند سر قولش بماند و انتشار تابستانه‌اش را به اواخر سال 2022 یعنی فصل زمستان به تعویق بیاندازد.

 

متأسفانه پس از رونمایی رسمی بازی Redfall با یک نمایش از پیش رندر شده، تا به حال هیچ‌گونه نمایش یا اطلاعات رسمی‌ای از بازی منتشر نشده است و به نظر می‌رسد سازندگان سخت در تلاش‌اند تا بتوانند بازی را هر چه زودتر آماده کرده و به مرحله‌ای خاص برسانند. اما با این حال فصل تابستان کم‌تر از شش ماه با ما فاصله دارد و بدون شک شنیدن اخبار مربوط به تاخیر بازی Redfall چندان غیرمنتظره نخواهد بود و در عوض بسیار منطقی به نظر می‌رسد. هرچند که طبق شایعات مشخص شده است بازی در دوسال اخیر در دست توسعه بوده و در دوران فرنطینه مراحل توسعه‌اش را به بهترین شکل گذرانده است.

 

با این حال تمامی اخبار مرتبط با بازی Redfall شایعاتی بیش نیستند و هیچ‌کس نمی‌تواند با قاطعیت حرفی در رابطه با بازی بزند. بنابراین بهتر است این اطلاعات جدید را نیز چندان جدی نگیرید.

طبق اعلام رسمی مایکروسافت، بازی Redfall در تابستان پیش‌رو برای کنسول‌های ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

نظر شما در رابطه با بازی Redfall چیست؟

برای دنبال کردن اخبار مربوط به این بازی با ما همراه باشید.

برچسب ها: Redfall, Arkane
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.