در خانه بمانید | اینترنتی و تلفنی خرید کنید

در خانه بمانید | اینترنتی و تلفنی خرید کنید

حامد افرومند حامد افرومند 7 ماه و 21 روز پیش

بروزرسانی: با توجه به شروع تعطیلی‌ها از ۱ آذر ۹۹، و بسته بودن شعبه‌های حضوری فروشگاه Pspro، به‌راحتی و از طریق وب‌سایت ما سفارش‌های خود را ثبت کنید.

 

کروناویروس یا همان Covid-19، سبک زندگی بسیاری از مردم در سراسر دنیا را تغییر داده است. حتی خرید کردن هم مثل سابق نیست و احتیاط در هر زمینه‌ای به‌خوبی اهمیت رعایت بهداشت در این روزهای سخت را نشان می‌دهد. از همان روزهای آغازی شروع قرنطینه، فروشگاه Pspro نیز با هشدارهای فراوان در صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی، مشتریان را به خرید اینترنتی و تلفنی تشویق کرد. حال که همچنان وضعیت تغییری نکرده، بهتر است بیشتر از اهمیت خرید غیرحضوری صحبت کنیم. 

 

خوشبختانه امکان خرید اینترنتی و تلفنی در فروشگاه Pspro فراهم است تا نیازی به مراجعه حضوری به هیچ‌کدام از شعبه‌های ما را نداشته باشید. با مراجعه به صفحه هر محصول، به‌تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آن محصول دست خواهید یافت و می‌توانید به‌آسانی خرید خود را ثبت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با فروشگاه تماس گرفته و ضمن مشاوره رایگان، خرید خود را به‌صورت تلفنی نیز ثبت کنید. در تمامی این مراحل،‌ همه پرسش‌ها و ابهام‌های شما در رابطه با محصولات مورد نظر و نیازهای شما با پاسخ مناسب روبرو خواهند شد.

تمامی سفارش‌های ثبت شده شهر تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن (۲ تا ۴ ساعت) به‌دست شما خواهد رسید. همچنین سفارش‌های شهرهای دیگر نیز با پست پیشتاز و تیپاکس (با توجه به انتخاب مشتری) ارسال خواهند شد. این روزها بهداشت به مهم‌ترین موضوع جامعه تبدیل شده است. واحد ارسال Pspro با آگاهی کامل از این موضوع، بسته‌بندی محصولات را با رعایت تمامی نکات بهداشتی و ضدعفونی کامل انجام می‌دهد. اما این موضوع باعث نمی‌شود که پس از تحویل مرسوله، با خیال راحت از آن استفاده کنید. برای احتیاط بیشتر و پس از تحویل سفارش خود، مراحل زیر را انجام دهید:

  • کالا را از جعبه خارج کنید و در این مدت به صورت خود دست نزنید
  • سعی کنید قبل از شستن دست به خود کالا دست نزنید و برای خارج کردن کالا از جعبه از فرد دیگری کمک بگیرید
  • جعبه‌ و بسته‌بندی را دور از دسترس قرار دهید و سپس دست خود را با آب و صابون به‌مدت ۲۰ ثانیه بشویید
  • بسیاری از محصولات پس از باز کردن بسته‌بندی و جعبه، دارای بسته‌بندی داخلی (شامل لایه‌های نایلونی و ...) هستند. این بسته‌بندی داخلی دست نخورده و دور از فضای باز بوده است. 
  • با توجه به پلمپ بودن تمامی کالاها، نیازی به شستن یا ضدعفونی محتوای داخلی کالاها نیست. اما می‌توانید با احتیاط و با دستمال و مایع ضدعفونی، برخی سطوح را بدون نفوذ مایعات تمیز کنید. 

 

این روزها احتیاط برای هر خریدی لازم است وبا توجه به شیوع کروناویروس و قرنطینه خانگی بسیاری از مردم ایران و جهان، بهتر است نکات ذکر شده در بالا در همه خریدها رعایت شود. این نکات شامل خریدهای اینترنتی هم می‌شود و به‌یاد داشته باشید که محصولات فروشگاه‌های اینترنتی، برخلاف فروشگاه‌های حضوری و زنجیره‌ای، در معرض بازدید سایر مردم نیست و به‌اصطلاح دست‌مالی نمی‌شود. با وجود اینکه تمامی نکات بهداشتی از ارسال تا زمان تحویل رعایت می‌شوند، اما هیچ‌گاه نکات بهداشتی در زمان باز کردن بسته بندی کالاها را فراموش نکنید. رعایت تمامی نکات ذکر شده در بالا، برای خریدهای دیگر شما از سایر فروشگاه‌ها نیز ضروری است.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید