شایعه: بازی Battlefield بعدی عنوانی قهرمان محور خواهد بود

شایعه: بازی Battlefield بعدی عنوانی قهرمان محور خواهد بود

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
2 سال و 6 ماه و 16 روز پیش

حدود شش ماه پیش بود که شایعات یک بازی Battlefield جدید در فضای مجازی پخش شد و تمامی طرفداران بازی که در جنگ جهانی دوم مشغول مبارزه در جناح‌های متحدین و متفقین بودند، به هیجان افتادند، چرا که قرار بود تجربه‌ای تازه را در آینده از سری Battlefield داشته باشند. طولی نکشید که شایعات خاص و پر محتوا از بازی Battlefield جدید منتشر شد. اکثر این شایعات توسط تام هندرسون (Tom Henderson) منتشر شده بودند و در آن زمان کسی نمی‌توانست به حتم بگوید که این اطلاعات درست هستند. اما در نتیجه تمام شایعات درست بود. هندرسون تمامی جزئیات بازی Battlefield 2042 را قبل از عرضه فاش کرده بود و هیچ بخش کوچکی را فراموش نکرده بود.

 

اما مسئله شهرت تام هندرسون جایی به بالاترین حد خود رسید که بتای بازی Battlefield 2042 منتشر شد و برخی طرفداران از وضعیت آن شکایت کردند. پس از بهانه‌های استودیو DICE‌ برای مشکلات نسخه بتای بازی، هندرسون سریعا اطلاعاتی را فاش کرد که اشاره می‌کرد توسعه بازی Battlefield 2042 به مشکل خورده است. همچنین در این اطلاعات آمده بود که شرکت EA مدیران ارشد بازی Call Of Duty را برای مدیریت توسعه بازی به تیم دعوت کرده است و اجازه نداده که استودیو DICE تجربه‌ای خالص از بازی Battlefield را توسعه دهد. هندرسون در ادامه این اخبار اطلاع داد که پس از انتشار بازی وضعیت استودیو DICE‌ بسیار بد خواهد شد.

 

حالا توجه کنید که وضعیت چگونه است. بازی Battlefield 2042 انتشاری بسیار بد داشت و پر از باگ بود. همچنین ناقص بود و تجربه خالص بازی‌های سری Battlefield را خدشه دار کرده بود. آخرین اخبار نیز به جدا شدن برخی مدیران ارشد استودیو DICE از تیمشان اشاره می‌کند. با این وجود می‌دانیم که تام هندرسون تمامی اطلاعاتش در رابطه با بازی Battlefield درست است و اینبار با یک خبر جدید و خاص آمده است که برای طرفداران قدیمی سری Battlefield خوشایند نخواهد بود.

 

 

چندی پیش EA اعلام کرد که روندی متفاوت را برای نسخه‌های آینده سری Battlefield پیش خواهد گرفت و حالا پس از چند هفته از عرضه بازی Battlefield 2042 شاهد انتشار شایعاتی هستیم که به نسخه بعدی بازی در سری اشاره می‌کنند.

 

تام هندرسون بار دیگر به عرصه بازگشته است و اینبار قصد دارد تمام امید هواداران وفادار سری Battlefield را از بین ببرد. هندرسون در گزارش اخیرش اعلام کرده است بازی Battlefield بعدی، عنوانی قهرمان محور خواهد بود. درست مانند بازی Overwatch، یا بازی Apex Legends. این در حالی است که هندرسون اشاره کرده بازی Battlefield حتما یک ماد بتل رویال خواهد داشت.

 

هندرسون اعتقاد دارد که وضعیت سربازان متخصص در بازی Battlefield 2042 در واقع آماده‌سازی بازیکنان برای حالت قهرمان محور بوده است. به همین دلیل این سربازان متخصص چیزی بین قهرمان و سربازان معمولی هستند. البته تام هندرسون اشاره کرده است که این ایده اولیه ساخت بازی Battlefield بعدی است و درست مانند بازی Battlefield 2042 ممکن است در سال‌های بعدی دستخوش تغییراتی اساسی شود. اما به طور کلی او یقین دارد که مسیر سری Battlefield به این سمت خواهد رفت.

 

بازی Battlefield 2042 بدون شک عنوانی بزرگ و جاه‌طلبانه است که هنوز نتوانسته طرفداران را آنقدر که باید خوشحال کند. در این میان می‌دانیم انتشار نسخه‌های قبلی سری Battlefield نیز به همین صورت بوده‌اند و در حدود شش‌ماهه ابتدایی از وضعیت مناسبی برخوردار نبودند. با این وجود مشخص است که استودیو DICE و البته سایر استودیو‌ها مانند استودیو ریپل افکت، در بهبود بخشیدن به این بازی تلاش خواهند کرد. امیدواریم وضعیت بازی Battlefield 2042 در ماه‌های آینده بهتر شود.

 

نظر شما در رابطه با روند اخیر سری Battlefield چیست؟

برای دنبال کردن اخبار مربوط به این سری با ما همراه باشید.

برچسب ها: Battlefield
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.