سونی بازی Twisted Metal را به استودیویی داخلی واگذار کرد

سونی بازی Twisted Metal را به استودیویی داخلی واگذار کرد

بازی Twisted Metal یکی از عناوین بسیار مهم و انحصاری پلی استیشن بود که در دوران پلی استیشن 2 به اوج محبوبیت خود رسید، آخرین نسخه از این سری که با نام بازی Twisted Metal Black شناخته می‌شود، درست 10 سال پیش در سال 2012 برای کنسول پلی استیشن 3 منتشر شد و همان سال پرونده بازی Twisted Metal بسته شد! حالا پس از گذر 10 سال شایعاتی جدید به گوش می‌رسد که به نظر کاملا حقیقا دارند.

همانطور که می‌دانید سونی به تازگی ساخت سریالی تلویزیونی بر اساس بازی Twisted Metal را رسما تایید کرده است و مشخص شده که این سریال مدتی است که مراحل توسعه را آغاز کرده. با این تفاسیر می‌دانیم که سونی پس از یک دهه دوباره به این فرانچایز علاقه‌مند شده است و قصد دارد به عنوان یک سری پول‌ساز به آن نگاه کند، بنابراین ساختن یک بازی جدید برای این سری اتفاقی دور از انتظار نیست! مخصوصا حالا که محبوبیت نسخه‌‌های ریمیک و ریبوت به اوج خود رسیده‌اند.

سونی بازی Twisted Metal را به استودیویی داخلی واگذار کرد

شایعاتی که قبل از تایید رسمی ساخته شدن سریال Twisted Metal وجود داشت، با تایید این خبر داغ‌تر از قبل شد. با توجه به این اخبار، مشخص شده بود که عنوانی جدید در سری Twisted Metal که قرار است یک ریبوت باشد و به کلی داستانی جدید را تعریف کند، در دست ساخت است. طبق اطلاعات، وظیفه ساخت نسخه جدید بازی Twisted Metal به استودیو Lucid Games واگذار شده بود، استودیویی که بازی آنلاین Destruction AllStars را در کارنامه‌اش دارد.

 

اما حالا اخبار جدیدی که رسانه VGC منتشر کرده است، شایعات گذشته را تایید می‌کنند، اما اشاره می‌کنند که همه‌چیز تغییر کرده است. اینطور که پیداست به نظر می‌رسد برنامه‌‌های سونی برای سری Twisted Metal تغییر کرده است و قصد دارد آن را به یک بازی درجه یک و جذاب با نمره‌ای بالا تبدیل کند. بنابراین پروژه ساخت بازی را از استودیو Lucid Games به یکی از استودیو‌های داخلی‌اش انتقال داده است. به نظر می‌رسد استودیو جدید یکی از استودیو‌هایی باشد که سونی از سال گذشته تا به حال خریداری کرده است!

با این وضعیت چه استودیویی در حال ساخت بازی Twisted Metal است؟

همانطور که اشاره شد یکی از استودیو‌هایی که به تازگی خریداری شده است قرار است عنوانی جدید در سری Twisted Metal را توسعه دهد. با توجه به بررسی‌های انجام شده در رسانه Push Square، می‌توانیم تقریبا مطمئن باشیم که نسخه جدید بازی Twisted Metal توسط استودیو فایراسپرایت ساخته خواهد شد. اینطور که پیداست استودیو در حال استخدام کارکنانی جدید برای ساخت یک بازی چند‌نفره است و قصد دارد توسعه بازی را سریعا آغاز کند، چرا که به نظر می‌رسد قرار است بازی به همراه سریال Twisted Metal در بازه زمانی‌ای هماهنگ منتشر شود.

 

اما دقیقا چه چیزی باعث شده است که متوجه شویم استودیو Lucid Games از پروژه کنار گذاشته شده است؟ همانطور که مشخص شده بود، این استودیو طبق قراردادی با سونی، در حال کار روی یک بازی بزرگ انحصاری برای پلی استیشن 5 بود. طبق حدس و گمان‌ها این بازی همان نسخه جدید Twisted Metal بوده است، اما در حال حاضر استودیو Lucid Games این پروژه را رها شده اعلام کرده است و دیگر روی آن کار نمی‌کند.

 

این اتفاق، اتفاقی بسیار غیرطبیعی و غیر منتظره بود، البته بسیاری معتقدند که سونی به دلیل شکست خوردن بازی Destruction AllStars، پروژه بازی Twisted Metal را از آن‌ها گرفته است.

نظر شما در رابطه با بازی Twisted Metal و سریال آن چیست؟

برای دنبال کردن اخبار مربوط به این سری با ما همراه باشید.

برچسب ها: Twisted Metal
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.