بازی های رایگان ماه سپتامبر 2021 ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

بازی های رایگان ماه سپتامبر 2021 ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

سیاوش اسدی سیاوش اسدی
1 سال و 1 ماه و 7 روز پیش

ماه سپتامبر برای سرویس ایکس باکس لایو گلد شامل چهار بازی جدید خواهد بود که مشترکین این سرویس می‌توانند آن‌ها را به صورت رایگان تا آخر این ماه تجربه کنند. بازی Warhammer: Chaosbane، بازی Zone of the Enders HD Collection، بازی Mulaka و بازی Samurai Shodown 2 عناوینی هستند که در ماه سپتامبر به لیست بازی‌های رایگان ایکس باکس لایو گلد اضافه می‌شوند.

 

 بازی Warhammer: Chaosbane یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که بازیکنان را در نقش آخرین امید برای نجات بشر قرار می‌دهد. شما در این بازی می‌توانید یکی از چهار کلاس مختلف را انتخاب کنید و سپس با چهار تن دیگر از دوستانتان مقابل لشکر Chaos بجنگید. این بازی از تاریخ ۱۰ شهریور (یک سپتامبر) تا ۸ مهر (۳۰ سپتامبر) رایگان خواهد بود.

 

بازی Mulaka یک بازی اکشن ماجراجویی است که داستان آن میان یکی از قبیله‌های بومی مکزیک به نام قبیله تاراهومارا (Tarahumara) جریان دارد. سرزمین این قبیله دچار یک ضعف و بیماری عجیبی شده است که در آن خرابی‌های بسیاری به بار آورده است و شما به عنوان یک جادوگر محلی علیه این مشکلات مبارزه می‌کنید. شخصیت اصلی این بازی می‌تواند با توانایی‌های خود معماهای بسیاری حل را کند یا حتی موجوداتی فراطبیعی را احضار کند. این بازی از تاریخ ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) تا ۲۳ مهر (۱۵ اکتبر) رایگان است.

 

بازی های رایگان ماه سپتامبر 2021 ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

 

بازی Zone of the Enders HD Collection که ساخته کارگردان سرشناس ژاپنی، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) است، بازیکنان را در نقش رباتی به نام Orbital Frame قرار می‌دهد تا مبارزات فضایی شرکت کنند. بازی Zone of the Enders HD Collection شامل تمام نسخه‌های این مجموعه یعنی بازی Zone of the Enders و بازی Zone of the Enders: The 2nd Runner است. این بازی از تاریخ ۱۰ شهریور (یک سپتامبر) تا ۲۴ شهریور (۱۵ سپتامبر) برای مشترکان سرویس ایکس باکس لایو گلد رایگان خواهد بود.

 

بازی Sumaruai Shodown 2 یک بازی فایتینگ ساخته استودیوی SNK است که اولین بار در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. شما در این بازی باید توانایی‌های خود را در مبارزه با شمشیر به نمایش بگذارید. در این بازی ۱۵ شخصیت مختلف وجود دارد که می‌توانید به دلخواه با هر یک از آن‌ها به رقابت بپردازید. این بازی از تاریخ ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) تا ۸ مهر (۳۰ سپتامبر) رایگان خواهد بود.

 

لازم به ذکر است که پیش از آغاز ماه سپتامبر، مشترکین ایکس باکس لایو گلد همچنان دو روز فرصت تجربه بازی Darksiders 3 و بازی Garou: Mark of the Wolves را دارند. بازی Yooka-Laylee نیز تا تاریخ ۲۴ شهریور رایگان خواهد بود.

نظر شما درباره بازی‌های رایگان ایکس باکس لایو گلد در ماه سپتامبر چیست؟

برچسب ها: Xbox Live Gold
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.