شایعه: چندین استودیو آماده معرفی بازی در رویداد پلی استیشن هستند

شایعه: چندین استودیو آماده معرفی بازی در رویداد پلی استیشن هستند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 20 روز پیش

با برگزاری رویداد Summer Game Fest، رویداد ایکس باکس و رویداد مخصوص بازی Starfield، ماه ژوئن یکی از هیجان انگیز‌ترین ماه‌های سال خواهد بود، اما به‌نظر می‌رسد که سونی قصد دارد پیش از برگزاری رویدادهای مذکور، رویداد مخصوص خود را برگزار کند. علاوه بر گزارشاتی که درباره احتمال برگزاری رویداد بعدی پلی استیشن در ماه جاری منتشر شده‌اند، حالا در یک گزارش جدید به احتمال حضور چندین استودیو داخلی سونی در این رویداد اشاره شده است.

 


Shinobi602 که یکی از منابع مستقل معتبر حوزه بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود، به‌تازگی در ResetEra ادعا کرده که «تعداد قابل توجهی از استودیوهای داخلی سونی» برای رویداد پیش‌رو آماده می‌شوند. او درباره این رویداد می‌گوید:

 

«اطلاعات دقیقی از برنامه‌های سونی در رویدادها ندارم،‌ اما می‌دانم که تعداد قابل توجهی از تیم‌ها (استودیوهای داخلی سونی یا شرکای خارجی) در نقطه‌ای قرار دارند که قطعا می‌توانند پروژه خود را نمایش دهند.»
 

تا این لحظه، تنها عنوان انحصاری سونی که رسما برای عرضه در سال 2023 برنامه‌ریزی شده، بازی Marvel’s Spider-Man 2 است. البته انتظار می‌رود که بخش چندنفره مستقل بازی The Last of Us هم در همین رویداد رسما معرفی شود. علاوه بر این عناوین، احتمالا یک پروژه‌ی معرفی نشده دیگر هم قرار است در سال 2023 برای پلی استیشن 5 منتشر شود.
به ادعای جف گراب (Jeff Grubb)، رویداد بعدی پلی استیشن یک نمایش بسیار بزرگ خواهد بود که فاز دوم پلی استیشن 5 را پایه‌ریزی می‌کند.
 

 

 
برچسب ها: پلی استیشن 5, The Last of Us, Spider-Man 2, سونی
2 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.