شایعه:‌ بازی Assassin's Creed Infinity در محیطی ژاپنی جریان دارد

شایعه:‌ بازی Assassin's Creed Infinity در محیطی ژاپنی جریان دارد

محمد مسعودی محمد مسعودی
6 ماه و 19 روز پیش

شایعات اخیر ادعا می‌کنند که نسخه بعدی بازی Assassin's Creed، که ظاهراً با نام بازی Assassin's Creed: Rift شناخته می‌شود، با محوریت مخفی کاری در مقیاسی کوچکتر است و دارای محیطی آزتک خواهد بود. اگرچه روزنامه‌نگار، جیسون شرایر (Jason Schreier)، هنگامی که اعلام کرد این بازی در شهر بغداد رخ می‌دهد، به سرعت این شایعات را رد کرد. اکنون، ممکن است ایده‌ای داشته باشیم که حداقل یکی از محیط‌های بازی بعد از آن، یعنی بازی Assassin’s Creed Infinity، قرار است چگونه باشد.

بازی Assassin’s Creed Infinity، ظاهراً دارای چندین بازی و تنظیمات خواهد بود و در طول سال‌ها به افزودن موارد بیشتر در آن پرداخته خواهد شد. جف گراب (Jeff Grubb)، روزنامه‌نگار، در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست Game Mess Decides خود اظهار داشت که بر اساس شنیده‌هایش، یکی از محیط‌های بازی Assassin’s Creed Infinity در ژاپن خواهد بود. به گفته او، این بازی، برخلاف بازی Assassin's Creed: Rift، همچنین یک عنوان نقش آفرینی جهان باز بزرگ مشابه بازی‌های اخیر این سری خواهد بود. که با گزارش‌های قبلی ومنطق همخوانی دارد.

 

ژاپن برای مدتی طولانی، یکی از پرتقاضاترین محیط‌ها برای بازی‌ Assassin's Creed بوده است، بنابراین اگر این مورد درست از آب در بیاید و بازی Assassin’s Creed Infinity محیط ژاپنی را چه در زمان عرضه و چه به عنوان یک نسخه اضافی پس از عرضه، داشته باشد، یک موضوع مهم برای طرفداران این فرنچایز به حساب می‌آید.

 

شرکت یوبی سافت در ماه سپتامبر نمایشگاه Ubisoft Forward را برگزار خواهد کرد که در آن درباره آینده سری Assassin’s Creed صحبت خواهد شد. در حالی که انتظار می‌رود بازی Assassin's Creed: Rift به طور رسمی در آنجا معرفی شود، باید دید که آیا به روزرسانی‌های برای بازی Assassin’s Creed Infinity منتشر می‌شود یا خیر.
 

برچسب ها: Assassin's Creed Infinity
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.