بازی های بعدی Batman احتمالا در مورد شخصیت بروس وین نخواهند بود

بازی های بعدی Batman احتمالا در مورد شخصیت بروس وین نخواهند بود

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
2 سال و 9 ماه و 2 روز پیش

اکنون برای دهه‌ها است که دی‌سی کامیک به حیات و فعالیت خود در خلق و پرورش قهرمان‌های مختلف چه در زمینه کامیک بوک‌ها و چه در سینما و تلویزیون ادامه می‌دهد که شناخته‌ شده‌ترین و محبوب‌ترین آن‌ها بدون شک شخصیت بتمن/بروس وین، قهرمان شهر گاتهام است. در پشت آن نقاب و لباس سیاه بتمن، شخصیت بروس وین یک فرد ثروتمند با گذشته‌ای تاریک است که علاقه و بینش جالبی را نسبت به خفاش‌ها دارد و درحالی‌که سری بازی‌های Batman Arkham کاوش عمیقی را در شخصیت بروس داشتند، ممکن است بازی ویدیویی جدید شخصیت بتمن دیگر روی شخصیت بروس متمرکز نباشد.

آن دسته از بازیکن‌هایی که بازی Arkham Knight، آخرین نسخه از این فرنچایز محبوب را تجربه کرده‌اند، مطمئنا به یاد دارند که در پایان این بازی شخصیت مترسک هویت واقعی بتمن را به دنیا معرفی کرد و بتمن نیز با فعال سازی پروتوکول سقوط شوالیه، مرگ خود را جعل کرد و دنیا را به این باور رساند که بتمن برای همیشه مرده است. همچنین اگر این بازی را به صورت صد در صد به اتمام رسانده باشید، با کات سینی مواجه خواهید شد که یک فرد شورشی دو جنایتکار را متوقف می‌کند که با توجه به شروع فعالیت Warner Bros در ساخت بازی جدید شخصیت بتمن، احتمالا شخصیت جدیدی جایگزین بروس وین برای مبارزه با جرم و جنایت در لباس بتمن خواهد شد.

کاندیدهای بسیاری برای جایگزینی بروس وین و پوشیدن لباس بتمن وجود دارند که یکی از محتمل‌ترین آن‌ها شخصیت دیک گریسون ملقب به نایت‌وینگ است. گریسون اولین رابین دنیای دی‌سی بوده و به نوعی فرزند بروس محسوب می‌شود. در کامیک Batman: Battle for The Cowl دیک حتی ماسک بتمن را نیز روی صورت خود قرار داده و همین موضوع او را به اصلی‌ترین گزینه برای جانشینی بروس وین تبدیل می‌کند؛ به‌علاوه دیدن او در حال تلاش کردن برای پر کردن جای خالی بروس و قدم گذاشتن در مسیر او مطمئنا می‌تواند جذاب باشد.

در کنار دریک گریسون، دو شخصیت تیم دریک و جیسون تاد نیز از شانس نسبتا زیادی برای تبدیل شدن به بتمن برخوردار هستند. با این حال اگر با شخصیت تیم دریک آشنایی داشته باشید، می‌دانید که وی آمادگی چندانی برای تبدیل شدن به بتمن را ندارد و بهترین سناریوی ممکن برای شخصیت وی این است که با تبدیل شدن نایت‌وینگ به بتمن، او به عنوان شخصیت رد رابین به مخاطب معرفی شود. شخصیت جیسون تاد که به عنوان ردهود، یک پارتیزان بی‌رحم شناخته می‌شود نیز وضعیت تقریبا مشابهی را با تیم دریک برای تبدیل شدن به بتمن جدید دنیای بازی‌های ویدیویی دارا است.

از طرفی اما شخصیت عزرائیل با توجه به نقش پر رنگ او در داستان بازی Arkham Knight می‌تواند یک انتخاب کاملا جالب باشد ولی با توجه به عدم وجود برخی از ویژگی‌های جذابی که در دیگر شخصیت‌های ذکر شده وجود دارد، انتخاب وی به عنوان بتمن کمی بعید به نظر می‌رسد. شایان ذکر است که شایعاتی مبنی بر انتخاب دیمین وین فرزند حقیقی بروس به‌عنوان بتمن نیز وجود دارد که تا به این لحظه این شایعه به صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده است.

نکته اصلی تمام مطالب گفته شده این است که بازگرداندن بازیکن‌ها به دنیای بتمن و به منظور کنترل شخصیت بروس وین سناریو چندان جالبی به نظر نمی‌رسد و بدون شک علاوه بر شخصیت‌های ذکر شده، همچنان گزینه‌های بسیاری برای حضور در لباس بتمن وجود دارند که استودیوی سازنده می‌تواند از آن‌ها استفاده کند.

تا به امروز بازی جدید شخصیت بتمن معرفی نشده است و باید همچنان برای معرفی این عنوان منتظر بمانیم.


0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.