تاریخ اضافه شدن بازی Battlefield 2042 به گیم پس مشخص شد

تاریخ اضافه شدن بازی Battlefield 2042 به گیم پس مشخص شد

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی
1 سال و 3 ماه و 11 روز پیش

سرویس گیم پس (Game Pass) بی شک یکی از نفیس‌ترین محصول بازار است. سرویسی که مایکروسافت سرمایه گذاری چشم‌گیری روی آن انجام داده است و در حال حاضر به محیطی جذاب برای بازیکنان تبدیل شده تا بتوانند بازی‌های روز دنیا و همینطور کلاسیک را روی آن به صورت رایگان تجربه کنند. البته که برای داشتن این سرویس نیاز به پرداخت حق اشتراکی دارید که مبلغش در مقابل سیل عظیم بازی‌هایی که دارد، واقعا اندک و به نحوی رایگان است.

 

حال به تازگی شرکت EA از اضافه شدن اثری جذاب و پرطرفدار روی سرویس گیم پس آلتیمیت (Game Pass Ultimate) و همینطور EA Play خبر داده است. بازی Battlefield 2042 که جدیدترین نسخه از این مجموعه بزرگ و پرطرفدار به حساب می‌آید، زودتر از چیزی که فکرش را کنید در دسترس سرویس EA Play و به موازات آن سرویس گیم پس آلتیمیت قرار خواهد گرفت. این بازی جذاب قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر (یک آذر)، همزمان با شروع فصل سوم که به نام Escalation معروف است، روی دو سرویس یاد شده دردسترس قرار بگیرد.

 

تاریخ اضافه شدن بازی Battlefield 2042 به گیم پس مشخص شد

 

همینطور EA قرار است با شروع ماه میلادی آینده، این بازی جذاب و پرطرفدار را به صورت رایگان و محدود، دردسترس بازیکنان قرار دهد. به این صورت که تجربه بازی Battlefield 2042 از تاریخ یک دسامبر تا چهارم دسامبر (۱۰ آذر تا ۱4 آذر) برای کاربران کنسول‌های ایکس باکس، یک دسامبر تا پنجم دسامبر (۱۰ آذر تا ۱۵ آذر) برای کاربران کامپیوتر و ۱۶ دسامبر تا ۲۳ دسامبر (۲۵ آذر تا ۲ دی) برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن رایگان خواهد بود. به طور حتم تجربه این بازی با شروع فصل سومش، می‌تواند محکی مناسب برای خرید و یا عدم خرید این بازی پرطرفدار باشد.

 

از طرفی اضافه شدن بازی Battlefield 2042 به سرویس گیم پس، به نفیس‌تر شدن گنیجه این سرویس پرطرفدار کمک شایانی خواهد کرد. سرویسی که به نظر می‌رسد سونی، نتواند تا سال‌ها به گرد پایش برسد. البته نباید فراموش کرد که تا آینده نچندان دور، مجموعه بازی Call of Duty نیز به این سرویس اضافه خواهد شد. شاید چند سالی تا اضافه شدن این مجموعه به سرویس گیم پس فاصله داشته باشیم، اما روزی که این اتفاق بیافتد؛ سرویس گیم پس به بی‌رقیب‌ترین سرویس گیمینگ دنیا تبدیل می‌شود.

 

نظر شما درباره اضافه شدن بازی Battlefield 2042 به گیم پس چیست؟ خوشحال می‌شویم نظراتتان را با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

برچسب ها: Battlefield 2042, گیم پس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.