بازی Beyond Good and Evil 2 به این زودی ها منتشر نخواهد شد

بازی Beyond Good and Evil 2 به این زودی ها منتشر نخواهد شد

آرمان دانه واش آرمان دانه واش
2 سال و 11 ماه و 8 روز پیش

با انتشار گزارش کسب درآمد شرکت یوبیسافت، بازی‌هایی که قرار است در سال مالی آتی منتشر شوند مشخص شدند و انتشار بازی Skull and Bones به تاخیر افتاد. اما این شرکت بازی‌هایی که تا اطلاع ثانوی منتشر نخواهند شد را هم مشخص کرد. یکی از این عناوین بازی Beyond Good and Evil 2 است، خوشبختانه با وجود گزارشاتی که تایید می‌کنند بازی Beyond Good and Evil 2 در مراحل توسعه خود با مشکل مواجه شده است، روند تولید این بازی همچنان ادامه دارد.

بازی Beyond Good and Evil 2 به این زودی ها منتشر نخواهد شد

بازی Beyond Good and Evil 2 که چند ماه قبل از انتشار پلی استیشن 5 به عنوان «تجربه‌ نسل بعد AAAA» توصیف می‌شد، حواشی زیادی را ایجاد کرده است. در گذشته یوبیسافت قصد منعقد کردن قرارداد همکاری‌ای با شرکت جوسف گوردون لویت (Joseph Gordon-Levitt)، یعنی hitRECord، به منظور جمع‌سپاری (Crowdsource) کار هنری و موسیقی این بازی داشت، ولی هنگامی که مشخص شد هنرمندان در ازای زحمات خود برای این بازی پول قابل توجهی دریافت نمی‌کنند، این اقدام با واکنش منفی گسترده مخاطبان روبرو شد. در ابتدا قرار بود که در سال 2019 نسخه بتای قابل بازی‌ این عنوان منتشر شود ولی این اتفاق هیچ‌گاه رخ نداد. استفاده این بازی از آیین هندوئیسم باعث ایجاد نگرانی در مخاطبان شد، همچنین مشخص شد بازی Beyond Good and Evil 2 برای اجرا شدن به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد. در آخر، پس از این‌که کارگردان بازی Beyond Good and Evil 2، یعنی میشل انسل (Michel Ancel)، به رفتارهای آسیب‌رسان متهم شد، او این پروژه و صنعت بازی‌سازی را ترک کرد. تعجبی ندارد که سال‌هاست از این بازی خبری منتشر نشده است، اما حداقل می‌دانیم که این عنوان جهان‌-باز بخشی از لیست عناوینی چشم‌گیری است که با منتشر شدن فهرست عناوین شرکت یوبیسافت را گسترش می‌دهند.

 

در این لیست شاهد بازی Skull and Bones هم هستیم، با وجود این‌که انتشار این بازی تا سال مالی بعدی به تعویق افتاد. خبر خوب این است که اکنون استودیوهای بیشتری برای کمک کردن در توسعه این بازی به استودیوی Ubisoft Singapore پیوسته‌اند و به این طریق به تیم تولید کمک می‌کنند که به بهترین شکل ممکن نگرش خود را پردازش کرده و تحویل دهند. از عناوین دیگر می‌توان به بازی Star Wars که عنوانی جهان‌-باز و به شدت بزرگ است و بازی Avatar اشاره کرد. در گذشته تایید شد که انتشار بازی Avatar هم برای سال مالی آتی برنامه‌ریزی شده است.

 

در سال مالی جاری شاهد انتشار شش بازی تاییدشده خواهیم بود: بازی Far Cry 6، بازی Rainbow Six Quarantine، بازی Riders Republic، بازی The Division Heartland، بازی Prince of Persian: The Sands of Time و بازی Roller Champion. در این میان غافلگیری‌های دیگری هم انتظار مخاطبان را می‌کشند، اما هنوز مشخص نیست که یکی از این غافلگیری‌ها یک بازی Assassin’s Creed جدید است یا خیر. یوبیسافت در گزارش کسب درآمد خود ذکر کرد که تمامی عناوین آتی این فرنچایز با فرمت RPGای توسعه داده می‌شوند که در اکثر بازی‌های اخیر دیده می‌شود.

 

 
برچسب ها: Beyond Good and Evil 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.