بازی Black Myth: Wu Kong با انتشار یک تریلر ۱۳ دقیقه ای معرفی شد

بازی Black Myth: Wu Kong با انتشار یک تریلر ۱۳ دقیقه ای معرفی شد

بازی Black Myth: Wu Kong که با الهام از رمان کلاسیک چینی « سفری به غرب » (Journey to the West) ساخته شده، هنوز در مرحله Pre-Alpha قرار دارد و زمان زیادی تا اتمام کار ساخت آن باقی‌مانده است. با این وجود، نمایش اولیه این بازی به‌شدت مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته و واکنش‌ها نسبت به تریلر گیم‌پلی آن بسیار مثبت بوده‌اند.

 

در این تریلر مکانیک‌های مختلف گیم‌پلی از جمله مخفی کاری، مبارزات، محیط‌های متفاوت و شخصیت‌های مختلف بازی نشان داده می‌شوند. نکته جالب درباره این بازی این است که با وجود این‌که بازی Black Myth: Wu Kong با موتور Unreal 4 در دست ساخت است، کاملا در سطح بازی‌های نسل بعدی است و این درحالی است که این بازی هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد.

 

این بازی هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد و هدف استودیو Game Science از انتشار این تریلر، جذب نیروی خلاق برای گسترش تیم سازنده و تسریع روند ساخت بازی است. این استودیو اعلام کرده تا زمانی که بازی به کیفیت مورد انتظار آن‌ها نرسد، منتشر نخواهد شد. مشخصا زمان زیادی تا پایان ساخت این بازی باقی‌مانده و احتمال انتشار آن برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان کم است.

برچسب ها: Black Myth: Wu Kong
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.