نسخه ایکس باکس بازی Black Myth Wukong با تاخیر منتشر می‌شود

نسخه ایکس باکس بازی Black Myth Wukong با تاخیر منتشر می‌شود

رضا مدرسی رضا مدرسی
1 ماه و 11 روز پیش

بازی Black Myth: Wukong ساخته‌ی استودیو Game Science قرار است در ماه آگوست (مرداد ماه) عرضه شود و هم‌اکنون پیش‌خرید آن امکان‌پذیر است. در حالی که بازیکنان پلی‌استیشن 5 و کامپیوتر‌های شخصی می‌توانند در زمان عرضه بازی را تجربه کنند، کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و اس باید مدت بیشتری برای تجربه این عنوان منتظر بمانند. سازنده بازی در بخش سوالات متداول و در دسته‌بندی پیش‌خریدها، اعلام کرده است که در حال «بهینه‌سازی» نسخه‌ی ایکس‌باکس است:


«ما در حال حاضر نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و اس را برای رسیدن به استانداردهای کیفی خود بهینه می‌کنیم، بنابراین این نسخه همزمان با سایر پلتفرم‌ها عرضه نخواهد شد. برای تأخیر ایجاد شده عذرخواهی می‌کنیم و هدفمان این است که مدت انتظار کاربران ایکس‌باکس را به حداقل برسانیم. تاریخ انتشار را به محض رسیدن به استانداردهای کیفی خود اعلام خواهیم کرد.»


استودیو Game Science همچنین تأکید کرد که در زمان عرضه، بازی شامل خرید درون برنامه‌ای نخواهد بود و از «مدل خرید یک باره بازی» پیروی می‌کند. با این حال، این احتمال وجود دارد که در آینده بسته‌های الحاقی و «خریدهای درون بازی که تاثیری روی برد و باخت نخواهند داشت» برای بازی منتشر شود. مورد اول به نظر می‌رسد حاکی از محتوای داستانی بیشتر باشد، در حالی که مورد دوم می‌تواند شامل مواردی مانند لباس‌های جدید باشد.


بازی Black Myth: Wukong در مرداد پیش رو عرضه می‌شود و گفته می‌شود که حداقل ۱۵ ساعت به طول خواهد انجامید و شامل بیش از ۱۰۰ نوع دشمن است. اکتشاف در بازی شبیه به عناوین Souls-like است و مناطق دارای مسیرهای مختلف برای کاوش هستند، در حالی که مبارزات بازی دارای سه حالت مختلف خواهد بود. جادو نیز در بازی اهمیت ویژه‌ای دارد و شامل توانایی سان ووکانگ (Wukong)  برای باز کردن مهارت‌هایی است که به او اجازه تغییر شکل به حیوانات را می‌دهد.

برچسب ها: Black Myth Wukong, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.