بازی معرفی نشده و سبک بقای شرکت Blizzard لغو شد

بازی معرفی نشده و سبک بقای شرکت Blizzard لغو شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 21 روز پیش

شب گذشته بود که مایکروسافت اعلام کرد از بخش گیمینگ خود که دارای تقریبا 22000 کارمند است، 1900 نفر را اخراج کرده است. این تعدیل نیرو تاثیر زیادی روی ایکس باکس، شرکت Activision شرکت Blizzard و ZeniMax گذاشته و مشکلات مختلفی برای استودیوها ایجاد کرده، با توجه به ابعاد بزرگ این اخراج‌ها نیز می‌توان گفت که عواقب این کار بسیار خواهند بود که یکی از آن‌ها، کنسل شدن برخی بازی‌های در دست ساخت است.

 

به گزارش وبسایت The Verge، بازی معرفی نشده و سبک بقای شرکت Blizzard اولین عنوانی است که خبر کنسل شدن آن را می‌شنویم. مت بوتی (Matt Booty)، رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت اعلام کرد که این کمپانی قصد دارد افرادی که در حال کار روی آن بازی معرفی نشده بودند را به دیگر پروژه‌ها مشغول سازند، پروژه‌هایی که به گفته خود بوتی فعلا معرفی نشده‌اند. البته که تعداد زیادی از توسعه‌دهندگانی که در حال کار روی آن بازی بودند نیز تحت تاثیر اخراج‌ها، کار خود را از دست خواهند داد.

بازی سبک بقای شرکت Blizzard تا قبل از این شش سال در دست ساخت بوده و سال پیش در ماه ژانویه 2022 رسما اعلام شد که در دست ساخت است. گزارش‌ها می‌گفتند که این بازی قرار است Odyssey نام داشته باشد، و قرار بوده که تجربه‌ای اول شخص و فانتزی داشته باشد.

در خلال دیگر گزارش‌ها نیز اعلام شد که رئیس شرکت Blizzard یعنی مایک ایبرا (Mike Ybarra) نیز تحت تاثیر تعدیل نیرو قرار گرفته، و از کمپانی مایکروسافت اخراج خواهد شد.

برچسب ها: Blizzard, مایکروسافت, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.