شایعه: کمپانی Blizzard یک بازی اعلام نشده دیگر در دست ساخت دارد

شایعه: کمپانی Blizzard یک بازی اعلام نشده دیگر در دست ساخت دارد

محمدرضا عابدی محمدرضا عابدی
8 ماه و 6 روز پیش

استودیو Blizzard Entertainment هفته گذشته اعلام کرد که در حال تولید یک بازی تریپل A در سبک Survival برای کنسول‌ها و PC است. این بازی که بر پایه یک جهان فانتزی تولید شده، پنج سال است که در حال توسعه است. با این وجود به نظر می‌رسد که این استودیو خبرهای بیشتری نیز برای اعلام کردن دارد. 

در پادکست The Xbox Two رند ال تور ۱۹ (Rand al Thor 19) با جز کوردن از وبسایت Windows Central که قبل‌تر نیز در مورد بسیاری از بازی‌های در حال توسعه شرکت Blizzard صحبت کرده بود گفت و گو می‌کند. هنگامی که از او پرسیدند آیا خبر داشته که یک بازی سبک Survival جدید در حال توسعه است، کوردن جواب داد «نه، این بازی جزو لیست بازی‌های در حال توسعه‌ای که از آن خبر داشتم نبود. من هفته گذشته توقع داشتم یک بازی دیگر اعلام بشود. با آن که در مورد یک بازی دیگر اطلاعاتی داشتم اما در مورد این بازی هیچ خبری نداشتم هرچند که در مورد آن بازی دیگر حرف نمی‌زنم چون نمی‌خواهم کسی را به دردسر بیندازم.» 

 

«طبق چیزهایی که من شنیدم نقشه Blizzard برای ادامه مسیرش بسیار پر قدرت است. یا حداقل به من اینطور گفته شده است» کوردن در ادامه اضافه کرد که کمپانی Blizzard در مراحل «راضی کردن عموم» قرار دارد و از اشتباهات متعدد خود (مثل مشکلات حول بازی Warcraft یا بازی StarCraft) آگاه است. با آن که کوردن در ابتدا به تاثیرگذاری رییس جدید مجموعه یعنی Mike Ybrra مشکوک بود اکنون می‌گوید طبق شنیده‌هایش از منابعی که در شرکت Blizzard دارد، «حس امیدواری» جدیدی در شرکت Blizzard وجود دارد که سال‌هاست در این شرکت حاضر نبوده است. 

باید منتظر ماند تا نتیجه این تغییرات را، به خصوص بعد از اخبار خریداری شدن کمپانی Blizzard توسط شرکت Microsoft و نگرانی‌هایی که در ارتباط با ادغام این دو شرکت وجود دارد، مشاهده کرد. در میان پروژه‌های گوناگون جدیدش، شرکت Blizzard هنوز در حال کار روی بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 نیز که در انتشار آن‌ها تاخیر به وجود آمده بود نیز است. فصل ۲۰۲۲ بازی Overwatch League نیز که در آپریل سال ۲۰۲۲ شروع می‌شود روی نسخه اولیه‌ بازی Overwatch 2 اجرا خواهد شد.

 

 
برچسب ها: بلیزارد, Blizzard
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.