تصاویر مفهومی بازی Black Ops 6 لو رفت

تصاویر مفهومی بازی Black Ops 6 لو رفت

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 28 روز پیش

به‌تازگی دو تصویر مفهومی و اطلاعاتی از نسخه سال 2024 مجموعه بازی Call of Duty لو رفته‌ و به‌نظر می‌رسد که نام این بازی Call of Duty Black Ops 6 خواهد بود.
این اطلاعات از فایل‌های بازی Warzone Mobile که اخیرا تست آلفای خود را پشت سر گذاشت استخراج شده‌اند و صرفا شایعه یا ادعای منابع مستقل نیستند.


با توجه به‌اینکه هنوز قسمت پنجم سری بازی Black Ops منتشر نشده، مشخص نیست که چرا این تصاویر با نام بازی Black Ops 6 در فایل‌های بازی Warzone Mobile وجود دارند. در میان این فایل‌ها، تصاویر مفهومی دو نقشه بازی Black Ops 6 با نام‌های Stealth و Pillage وجود دارند که در ادامه مشاهده می‌کنید.

 

تصاویر مفهومی بازی Black Ops 6 لو رفت

 

حساب توییتر RealiityUK هم که این تصاویر را منتشر کرده بود، در حال حاضر مسدود شده است.

 

تریلر گیم‌پلی هشت دقیقه‌ای بازی MWII منتشر شد 

تصاویر مفهومی بازی Black Ops 6 لو رفت

 

علاوه بر تصاویر مفهومی بالا، نام چند سلاح بازی Black Ops 6 هم در میان این فایل‌ها دیده می‌شود. Coslo723، AKing74، Clove، CeasyLA: Pable3، Ksuger58، Moslo500، MParis5، Sroger3، Sroger25، Utiger، Hechuck و Stiger، سلاح‌هایی هستند که نامشان در فایل‌های بازی Warzone Mobile دیده شده است.


البته این پایان ماجرا نیست و فایل‌های بازی Warzone Mobile به CodHQ هم اشاره می‌کنند که احتمالا نرم افزاری است که تمام مجموعه بازی‌ Call of Duty را به هم متصل خواهد کرد.


هنوز مشخص نیست که آیا بازی Black Ops 6 قرار است برای کنسول‌های پلی استیشن منتشر شود یا خیر. با توجه به این‌که معامله مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد در ماه‌های آینده نهایی می‌شود و قرارداد انحصاری پلی استیشن و اکتیویژن برای محتوای اختصاصی پلی استیشن هم به‌زودی منقضی می‌شود، بسیار بعید است که بازی Black Ops 6 محتوای انحصاری پلی استیشن 5 داشته باشد.

 

 
برچسب ها: Call of Duty, Call of Duty: Black Ops 6
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.