سونی عقیده دارد که بازی Call of Duty بازیکنان را به سمت ایکس باکس می‌برد

سونی عقیده دارد که بازی Call of Duty بازیکنان را به سمت ایکس باکس می‌برد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 3 روز پیش

کمپانی سونی عقیده‌ دارد که خریداری اکتیویژن بلیزارد و تصاحب سری بازی Call of Duty توسط مایکروسافت، می‌تواند باعث کوچ بازیکنان به پلتفرم‌های ایکس باکس شود. این کمپانی در پاسخ به سوالات سازمان تنظیم مقررات برزیل، که مانند بسیاری از مناطق دیگر در حال بررسی این معامله است، به اهمیت سری بازی Call of Duty و تاثیر آن روی انتخاب کنسول بازی توسط بازیکنان، اشاره کرد.

 

سونی عقیده دارد که بازی Call of Duty بازیکنان را به سمت ایکس باکس می‌برد


کمپانی سونی در بخشی از پاسخ‌های خود به سوالات این سازمان، از بازی Call of Duty به‌عنوان «یک بازی بسیار پرمخاطب، بزرگ و بی‌رقیب» یاد کرده است. 


«براساس یک تحقیق که در سال 2019 انجام شده، تاثیر بازی Call of Duty در حوضه سرگرمی غیرقابل توصیف است. این مجموعه، تنها بازی ویدیویی بود که توانست در میان 10 برند برتر حوزه سرگرمی در کنار برندهایی مانند Star Wars، Game of Thrones، Harry Potter و Lord of the Rings قرار بگیرد. بازی Call of Duty به‌‌قدری مشهور است که می‌تواند روی انتخاب کنسول بازی توسط کاربران تاثیر بگذارد. طرفداران این بازی به‌قدری به آن وفادار هستند که حتی اگر یک بازی با بودجه مشابه آن توسعه داده شود، نمی‌تواند با Call of Duty رقابت کند.»


بازی MWII قرار است در تاریخ 28 اکتبر (شش آبان) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شود.

برچسب ها: Call of Duty Modern Warfare 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.