حالات جدیدی به بخش Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهند شد

ایلیا امینی ایلیا امینی 6 ماه و 5 روز پیش

به‌تازگی استودیو اینفینتی‌وارد اعلام کرده است که حالت‌های1V1  و 3V3 به بخش Gunfight  این بازی افزوده خواهد شد و قرار است در ماه‌های آینده شاهد خبرهای بیشتری در رابطه با تغییرات دیگری نیز در این بازی باشیم.

سند صحت این خبر در شبکه اجتماعی توییتر وجود دارد، در حالی که یکی از کاربران در توییتی از کارگردان و مدیر فنی بخش چند نفره بازی Call of Duty: Modern Warfare یعنی آقای جو سیکات (Joe Cecot) این سوال را پرسید که آیا استودیو اینفینیتی وارد قرار است تغییراتی در بخش Gunfight ایجاد کند و یا این بخش را گسترش ببخشد یا خیر. در پاسخ آقای سیکات اعلام کردند که حالت‌های 3V3 و 1V1 به این بخش اضافه خواهند شد، اما تاریخ آن مشخص نخواهد بود.

گفتنی است که در حال حاضر بخش Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare که برای اولین بار در این فرانچایز حضور دارد، شامل دو تیم دو نفره می‌شود که در چندین راند این دو تیم باید با یکدیگر به‌نبرد بپردازند. بعد از گذشت هر دو راند از این بازی شما به اسلحه‌های متفاوت و کاملا شانسی دست پیدا می‌کنید و اگر در حین این مجادلات شما کشته شوید دیگر خبری از بازگشت مجددتان به میدان نبرد نیست و باید تا شروع راند بعدی صبر کنید.

بازی Call of Duty: Modern Warfare که در آبان ماه امسال عرضه شد، نمایان‌گر یک انقلاب اساسی در فرانچایز ندای وظیفه به‌شمار می‌آید، ما در این بازی چه در بخش داستانی و چه در بخش چندنفره شاهد تغییرات مثبت و روبه رشدی بودیم.


برچسب ها: Call of Duty: Modern Warfare

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید