تریلر بسته الحاقی جدید بازی Control منتشر شد

تریلر بسته الحاقی جدید بازی Control منتشر شد

هفته گذشته استودیو Remedy Entertainment توجه بسیاری از هوادارن را به آخرین آپدیت بازی Control جلب کرد که پس از گذشت زمان اندکی و در عین تعجب بسیاری از طرفداران بازیهای ویدیویی مشخص شد که این بسته الحاقی در واقع یک کراساوور با دنیای فرنچایز بازی Alan Wake است.

حال امروز در جریان لایو استریم AWE این استودیو ضمن انتشار جزییات جدیدی از این کراساوور و دنیای پیوسته بازی‌های خود، نمایشی ۱۵ دقیقهای را از گیمپلی این بسته الحاقی منتشر کرده است. ویدیو منتشر شده از بسته الحاقی جدید بازی Control را با هم میبینیم:

 

 

 

سم لیک (Sam Lake)، چهره مطرح و دوست داشتنی استودیو Remedy در جریان لایو استریم اخیر این استودیو توضیحاتی را در مورد بسته الحاقی AWE منتشر کرد که به شرح زیر است:

«عبارت AWE مخفف رویدادهای تغییر یافته جهانی است که هریک از این اتفاقات به دلیل رخنه و نفوذ نیروهای ماورالطبیعه به دنیا ما رخ دادهاند. هر یک از آنها نیز میتواند عواقب وحشتناکی را به دنبال داشته باشد. پس از اتفاقات مختلفی که در شهر Bright Falls رخ دادند، شخصیت آلن ویک در یک بعد کابوس محور و ترسناک به نام Dark Place گیر افتاد و حال در جریان بسته الحاقی AWE شما راهی سفری برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد وقایع رخ داده میشوید. ما در حال ساخت و توسعه یک دنیای مرتبط از عناوین استودیو Remedy هستیم و این بسته الحاقی اولین کراساوور از پروژه جدید ما است. بازی Control و بازی Alan Wake در یک جهان حضور دارند.»

از دیگر جزییات مرتبط با بسته الحاقی AWE میتوان به دستگاه آرکیدی که در تریلر منتشر شده نیز، قابل مشاهده است، اشاره کرد؛ بازیکنها میتوانند با استفاده از این دستگاه باس فایتهای مختلف را مجدد احیا و با شکست دادن دوباره آنها به کاستومهای جدیدی دست پیدا کنند. بسته الحاقی AWE بههمراه یک آپدیت رایگان که قابلیتهایی نظیر چکپوینتهای بیشتر را به بازی اضافه میکند، عرضه خواهد شد.

استودیو Remedy همچنین چندی پیش از نسخه Ultimate Edition بازی Control رونمایی کرد که شامل تمام بستههای الحاقی بازی و آپگریدهای مرتبط با کنسولهای نسل بعد میشود. این نسخه از بازی از تاریخ ۲۷ آگوست ۲۰۲۰ (شش شهریور ۱۳۹۹) از طریق شبکه استیم و از تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۰ شهریور ۱۳۹۹) روی فروشگاه اپیک گیمز و برای کنسولهای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Control هماکنون برای رایانههای شخصی و کنسولهای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است. بسته الحاقی AWE در تاریخ ۲۷ آگوست ۲۰۲۰ (شش شهریور ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Control
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.