کارگردان بازی Hitman 3 توسعه بازی Crysis 4 را رهبری می‌کند

کارگردان بازی Hitman 3 توسعه بازی Crysis 4 را رهبری می‌کند

رضا مدرسی رضا مدرسی
1 سال و 9 ماه و 24 روز پیش

اوایل امسال بود که استودیو Crytek اعلام کرد نسخه جدیدی از مجموعه بازی Crysis در دست ساخت است. از آن زمان به بعد هیچ خبر خاصی از بازی منتشر نشد و استودیو نیز وارد سکوت خبری شد. حال Crytek تایید کرده که ماتیاس انگستروم (Mattias Engström) کارگردانی بازی Crysis 4 را بر عهده خواهد داشت.

 

انگستروم که اخیرا از استودیو IO Interactive جدا شد، پیش‌تر کارگردان بازی Hitman 3 هم بود و به عنوان طراح مراحل در بازی Hitman 2016 و Hitman 2 هم کار کرده بود. او چند سال نیز به عنوان طراح مراحل در یوبی سافت مشغول به کار بود و بازی‌ Far Cry 3 و بازی Assassin’s Creed Revelation را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. Crytek در پستی توییتری با اعلام برخی از موفعیت‌های کاری استودیو اعلام کرد که انگستروم به عنوان کارگردان بازی Crysis 4 شناخته شده است و توسعه این بازی را رهبری می‌کند.

 

 

با توجه به این خبر می‌توان حدس زد که بازی Crysis 4 هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و به‌تازگی کارگردان خود را شناخته، استودیو Crytek نیز هنگام معرفی بازی به همین مسئله اشاره کرده بود. پس تا انتشار اخبار و تریلر از این عنوان زمان زیادی باقی مانده و بهتر است تا آن زمان بیشتر صبر کنیم. برای آخرین به‌روزرسانی‌ها همراه ما باشید.

برچسب ها: بازی Crysis، بازی Crysis 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.