Notice: Undefined index: user in /home/psproblog/public_html/mag/catalog/controller/blog/blog.php on line 142Notice: Undefined index: image in /home/psproblog/public_html/mag/catalog/controller/blog/blog.php on line 165 تریلر جدید Crysis Remastered با کیفیت 8K منتشر شد
تریلر جدید Crysis Remastered با کیفیت 8K منتشر شد

تریلر جدید Crysis Remastered با کیفیت 8K منتشر شد

2 ماه و 15 روز پیش

تریلر جدید بازی Crysis Remastered با کیفیت خیره‌کننده 8K که در آن قابلیت ری تریسینگ اضافه شده و نوردهی، بافت‌ها و چیزهای دیگر ارتقا یافته است، از سوی سازنده منتشر شده است.

 

برای بازی Crysis Remastered مسیر کمی ناهموار و سخت پیش رفته است. نسخه کامل و اصلی برای ماه جولای در نظر گرفته شده بود اما طرفداران واکنش خوبی نسبت به تصاویر اولیه و تریلر بازی نداشتند. در پاسخ به این واکنش‌های شدید، شرکت Crytek و توسعه‌دهنده آن Sabre Interactive عرضه بازی را برای پرداخت و اصلاحات بیشتر به تاخیر انداختند. این تاخیر بیشتر به نظر می‌رسد نتیجه بسیار خوبی داشته است.

 

این دو شرکت همکار اخیرا تریلر جدید 8K از بازی منتشر کرده‌اند که در آن حاضر و کیفیت بازی خیره‌کننده به نظر می‌رسد. وقتی نگاهی به اجرای قابلیت ری تریسینگ، نوردهی سراسری (global illumination (SVOGI) lighting)، ذرات آب و غبار جدید، انفجارهای بزرگتر و رویداد‌های بیشتر از این کنیم، کیفیت خیره‌کننده آن را در می‌یابیم. در زیر نگاهی به این تریلر می‌کنیم:

البته این گرافیک و زرق و برق‌های چشمگیر را تنها بازیکنان رایانه‌های شخصی می‌تواند تمام و کمال دریافت کنند. اگر چه با همه این‌‌ها سیستم مورد نیاز این بازی آنقدر هم بالا نیست. اگر بازی را روی حالت 8K بازی نکنید، ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن 4 پرو نیز، بازی Crysis Remastered را که بر پایه ری تریسینگ باشد، می‌تواند به خوبی و به طرز شگفت آوری زیبا اجرا کند. در زیر جزییات بیشتری می‌بینیم:

با توسعه به کمک شرکت Saber Interactive ، بازی Crysis Remastered روی مبارزات و داستان بازی اصلی تمرکز خواهد کرد. هم‌چنین قرار است تکسچرها و بافت‌های کیفیت بالا تا کیفیت 8K، پشتیبانی از HDR، قابلیت temporal anti-aliasing، Screen Space Directional Occlusion) SSDO)، نوردهی سراسری (Global Illumination SVOGI)، پیشرفته‌ترین زمینه‌های عمق میدان، تنظیمات نوری جدید، Motion Blur، بازتاب‌های صفحه‌ها و سایه‌ای (Screen Space Reflections and Shadows (SSR & SSS)) و هم‌چنین اثرات ذره‌ای قوی‌تر و چیزهایی بیش از این داشته باشد. قابلیت‌های دیگر مانند ری تریسینگ نیز بازی را ارتقای بصری به سزایی می‌بخشد.

برای اولین بار یکی از بازی‌های شرکت Crytek از ویژگی‌ ری تریسینگ روی ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن 4 پرو، با قدرت گرفتن از موتور نرم افزاری اختصاصی CRYENGINE استفاده می‌کند. هم‌چنین نسخه رایانه‌های شخصی این بازی از فناوری NVIDIA DLSS و ری تریسینگ سخت افزاری با استفاده از قابلیت NVIDIA’s VKRay Vulkan برای پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA GeForce RTX، پشتیبانی می‌کنند.

 

بازی Crysis Remastered در روز ۱۸ سپتامبر روی رایانه‌های شخصی (از طریق پتلفرم اپیک گیمز)، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر می‌شود. این بازی در حال حاضر روی نینتندو سوییچ در دسترس است. البته که این نسخه‌ای که بخواهید با آن گرافیک بصری خیره‌کننده‌ای را تجربه کنید نیست.

 

برچسب ها: Crysis Remastered
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید