طرحی غیررسمی از پلی استیشن 5 با تم بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

آرمان دانه واش آرمان دانه واش 10 روز پیش

در حالی که روز به روز به انتشار کنسول‌های نسل جدید نزدیک می‌شویم، هواداران در مورد کنسول‌ها با طراحی اختصاصی هیجان‌زده هستند، آنقدر هیجان‌زده که هنرمندی طرحی احتمالی از پلی استیشن 5 با تم بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرد.

 

طراحی این هنرمند که Xbox Pope نام دارد، به تازگی در سایت ردیت منتشر شد. می‌توانید تصویر این کنسول اختصاصی، که تا به امروز تحسین‌برانگیزترین طراحی پلی استیشن با تم  بازی Cyberpunk 2077 بوده است را مشاهده کنید. البته لازم به ذکر است که این طرح غیررسمی بوده و توسط طرفداران ساخته شده است.

 

 

 

همانطور که می‌بینید، این طراحی رنگ زرد و سیاه اختصاصی بازی Cyberpunk 2077 را دارد، و دکمه‌های آنالوگ آبی کنترلر آن به زیبایی با بقیه کنسول هماهنگ شده‌‌اند. این اولین طراحی اختصاصی احتمالی پلی استیشن 5 نیست. BossLogic که به خاطر طراحی‌های کاملش مشهور شده است، پس از اینکه دو هفته پیش از بازی Spider Man: Miles Morales در مراسم پلی استیشن 5 رونمایی شد، طراحی خود از پلی استیشن 5 با تم Miles Morales را منتشر کرد.

 

در اخباری مرتبط، بازی Cyberpunk 2077 هنگام انتشار روی ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 آپدیت قدرتمندی برای این کنسول‌های نسل بعد دریافت خواهد کرد. با وجود اینکه طراحی اختصاصی رسمی‌ای برای پلی استیشن 5 با تم Cyberpunk 2077 منتشر نشده است، ایکس باکس سری ایکس با طراحی اختصاصی ماه پیش معرفی شد. این کنسول دارای پیام مخفی‌ای بود که با تاباندن اشعه‌ فرابنفش مشخص می‌شد.

 
برچسب ها: cyberpunk 2077

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید