جزئیات به‌روزرسانی ۲.۱ بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

جزئیات به‌روزرسانی ۲.۱ بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
5 ماه و 26 روز پیش

بازی Cyberpunk 2077: Ultimate Edition در اواسط هفته جاری منتشر می‌شود و بازی اصلی، بسته گسترش‌دهنده Phantom Liberty و تمامی به‌روز‌رسانی‌های منتشر شده تا به امروز را در برمی‌گیرد. در حالی که استودیو CD Projekt RED چندین مورد درخواستی بازیکنان و طرفداران، از جمله مبارزه در وسایل نقلیه و تعقیب و گریز پلیس را به بازی اضافه کرده، اما قابلیت Fast Travel توسط مترو، که در تریلر سینمایی این بازی نشان داده شد، تا به امروز به بازی اضافه نشده بود. خبر خوب این است که این وضعیت با به‌روزرسانی ۲٫۱ تغییر خواهد کرد.

 استودیو CD Projekt RED طی استریم اخیرش، اعلام کرد که به واسطه به روز رسانی جدید بازی Cyberpunk 2077 سیستم متروی شهری با ۱۹ ایستگاه به بازی اضافه خواهد شد که می‌توان از آن‌ها برای Fast Travel یا یک سفر معمولی با قطار با وجود گزینه Skip، استفاده کنید. برای دسترسی داشتن به مترو، بازیکنان باید در ابتدا ماموریت Konpeki Plaza را در داستان بازی، تکمیل کنند و پس از آن، می‌توانند از پنج خط مترو مختلف برای سفر در Night City استفاده کنند. البته باید به یاد داشته باشید که در چه ایستگاه‌هایی خط عوض می‌شود. 

در به روز رسانی ۲٫۱، بازیکنان می‌توانند به رادیو قابل حمل هم دسترسی داشته باشند و در حین پیاده‌روی در بازی، به موسیقی‌های بازی گوش کنند. البته بدیهی است که در حین مکالمات و سکانس‌های از پیش تعیین شده، رادیو به صورت خودکار خاموش می‌شود. علاوه بر این، بازیکنان حالا می‌توانند مسابقات اتوموبیل‌رانی را مجددا انجام دهند و تخفیف‌هایی برای وسایل نقلیه جدید در سایت Auto Fixer، کسب کنند. مبارزه با غول آخر Adam Smasher هم دستخوش تغییراتی خواهد بود و چالش برانگیز‌تر شده است.

 

از دیگر ویژگی‌های اپدیت جدید بازی Cyberpunk 2077، می‌توان به اضافه شدن پنج موتور سیکلت جدید، پورشه 911 شخصیت Johnny Silverhand (که احتمالا از طریق یک ماموریت جانبی جدید به دست می‌آید)، تعقیب و گریز توسط افرادی که ماشین‌شان را دزدیده‌اید و تعقیب و گریز با گروه‌هایی که سر به سرشان گذاشته‌اید، اشاره کرد. همچنین انجام حرکات‌نمایشی با موتور و پرتاب چاقو و تبر از روی موتور، نیز به واسطه این به روز رسانی، ممکن می‌شوند. بزرگراه‌ها هم بالاخره شکل واقعی یک بزرگراه را به خود می‌گیرند و ترافیک به آن‌ها اضافه می‌شود.

 

در نهایت، این به روز‌رسانی گزینه‌های دسترسی بیشتری به بازی اضافه می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت حذف تایمر موجود در مینی‌گیم هک، اشاره کرد. لیست کاملی از دیگر قابلیت‌های اضافه شده در آینده منتشر خواهد شد. همچنین به نظر می‌رسد که بازیکنان می‌توانند پس از دریافت این به روزرسانی، با شخصیت‌های دیگر بازی بیرون رفته و وقت بگذرانند. البته  اضافه شدند این قابلیت به بازی هنوز تایید نشده است.

 

به روز رسانی ۲٫۱ بازی Cyberpunk 2077 همراه عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077: Ultimate Edition در تاریخ پنجم دسامبر (۱۴ آذر ۱۴۰۲)، منتشر خواهد شد.
 

برچسب ها: Cyberpunk 2077, Cyberpunk 2077: Ultimate Edition
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.