تاریخ انتشار بازی Diablo Immortal عقب افتاد

تاریخ انتشار بازی Diablo Immortal عقب افتاد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 10 ماه و 17 روز پیش

عنوان نقش آفرینی جدید کمپانی Blizzard که قرار بود در سال جاری میلادی برای تلفن‌های هوشمند منتشر شود، بعد از بررسی بازخورد بازیکنان به نسخه بتای محدود آن، برای بهبود ویژگی‌های گیم‌پلی و افزودن حالت‌های بازی جدید مانند بازی در یک تیم هشت نفره علیه هوش مصنوعی، با تاخیر مواجه شده است. طبق اعلام رسمی کمپانی Blizzard، این تاخیر چندان طولانی نخواهد بود و بازی Diablo Immortal در نیمه اول سال 2022 منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار بازی Diablo Immortal عقب افتاد


علاوه بر اضافه شدن حالت‌های بازی بیشتر به این عنوان نقش آفرینی، سیستم Bounty، سیستم جوایز چالش‌های سطوح بالاتر، میزان و سرعت آسیب بازیکنان، بالانس کلاس‌های مختلف، بهبود سیستم پیدا کردن مسابقات و تغییرات بسیار بیشتر، از دلایل تاخیر تاریخ انتشار بازی Diablo Immortal هستند. علاوه بر این‌ها، سیستم دریافت امتیاز تجربه (XP) و محدودیت دریافت هفتگی آن هم دستخوش تغییرات بیشتری خواهد شد تا سرعت پیشرفت بازیکنان در این بازی با محدودیت‌های ناجوان‌مردانه‌ای مواجه نشود. 

تیم سازنده قصد دارد با بررسی بیشتر نحوه اعمال کنترل‌های لمسی تلفن‌های هوشمند این بازی روی کنترلرها، پشتیبانی از کنترلر را هم به بازی Diablo Immortal اضافه کند. 
 

برچسب ها: Diablo Immortal
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.