بروزرسانی جدیدی برای WRC 9 در راه است

بروزرسانی جدیدی برای WRC 9 در راه است

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی
1 سال و 8 ماه و 7 روز پیش

همانطور که احتمالا در جریان هستید، کنترلر DualSence عملکردی فراتر از انتظارها داشته است و توانسته نظر مثبت بسیاری از منتقدین و طرفداران را نسبت به نسل جدید کنترلر‌های سونی، بدست بیاورد. به عقیده خیلی‌ها، این کنترلر توانسته به هدفی که سونی در ارائه آن داشته است برسد. سونی در گفته‌هایش از امکان لمس فضای بازی به وسیله کنترلر DualSence گفته بود. یکی از آثاری که به بهترین شکل ممکن از قابلیت‌های کنترلر دوال سنس استفاده می‌کند، بازی WRC 9 است. حال به نظر می‌رسد بروزرسانی جدید این بازی قرار است در کنار محتواهای جدیدی، تجربه بازی با کنترلر پلی استیشن 5 را بهبود ببخشد.

این بروزرسانی در کنار بهبود تجربه با کنترلر DualSence، محتواهای جذابی نیز خواهد داشت که از جمله آن‌ها می‌توان به اضافه شدن شش زمین جدید، بیش از دو ماشین جدید و همچنین بخش Co-Op اشاره کرد. بخش Co-Op امکان تجربه بازی به همراه دوستتان را برایتان میسر می‌سازد.

در کنار این موارد، بازی قرار است بازیکنان را به پرتغال ببرد. کشوری که در آن بیش از شش رویداد قابل تجربه خواهد بود. اضافه شدن حالت CO-Diver نیز این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که مانند واقعیت، در نقش کمک راننده، به او از پستی و بلندی‌های جاده و پیچ‌ و خم‌های آن بگویید و برای رسیدن به مقصد، به راننده کمک کنید.

بازی WRC 9 همین حالا برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، کنسول ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه شخصی دردسترس است. شایان ذکر است که بروزرسانی یاد شده قرار است برای تمام پلتفرم‌های مقصد این بازی در ماه دسامبر منتشر شود.

 

برچسب ها: WRC 9
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.