بازی Black Panther توسط استودیو جدید EA ساخته خواهد شد

بازی Black Panther توسط استودیو جدید EA ساخته خواهد شد

آرین صفری آرین صفری
1 سال و 6 روز پیش

شرکت EA استودیو جدیدی را برای ساخت یک بازی Black Panther با همکاری شرکت مارول راه‌اندازی کرده است. نام این استودیو Cliffhanger Games است و و در سیاتل مستقر است. اعضای این استودیو از کهنه‌کاران استودیو Monolith Productions بوده‌اند که پیش از این روی بازی‌ Middle-Earch: Shadow of Mordor و بازی Middle-Earth: Shadow of War کار کرده بودند. در بین اعضای این استودیو همچنین توسعه دهندگان کهنه‌کاری که روی عناوینی مانند بازی God of War، بازی Call of Duty و سری بازی Halo کار کرده بودند حضور دارند.

 

بازی Black Panther تحت نظارت کوین استفنز (Kevin Stephens) است که نقش اصلی را در بازی‌های Middle-Earth داشته است. استفنز در بیانیه‌ای مطبوعاتی می‌گوید:«ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا یک تجربه قطعی و معتبر از پلنگ سیاه را به طرفداران ارائه دهیم که بتوانند در آن اختیار و کنترل بیشتری بر روایت خود داشته باشند تا اینکه یک بازی داستان محور ساده را تجربه کنند.» او در پایان بیانه‌ افزود:«واکاندا (Wakanda) محیط سندباکس غنی است. ماموریت ما دنیایی حماسی برای بازیکنانی است که عاشق شخصیت Black Panther هستند و می‌خواهند به اندازه ما دنیای واکاندا را کشف کنند». شرکت EA در حال حاضر چیز دیگری در مورد بازی Black Panther فاش نکرده است، به غیر از این واقعیت که این بازی با همکاری Marvel در حال توسعه است.

 

البته چنین چیزی یک امر طبیعی است. مارول در طول سال‌ها برای ساخت بازی‌ Marvel's Spider-Man با استودیو Insomniac همکاری نزدیکی داشته است و احتمالاً دوباره با این استودیو در بازی Marvel's Wolverine، که در حال حاضر در حال توسعه است، همکاری خواهد کرد.

 

 در بیانیه مطبوعاتی شرکت EA ذکر شده است که استودیو Cliffhanger Games در چند سال آینده تیم خود را می‌سازد، بنابراین احتمالاً زمان زیادی طول خواهد کشید تا اطلاعات جدیدی از بازی Black Panther کسب کنیم.

برچسب ها: Black Panther, EA
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.