بروز رسانی جدید بازی eFootball به زودی منتشر خواهد شد

بروز رسانی جدید بازی eFootball به زودی منتشر خواهد شد

محمدرضا عابدی محمدرضا عابدی
2 ماه و 24 روز پیش

به روز رسانی بعدی بازی eFootball در تاریخ ۱۲ خرداد (۲ ژوئن) به همراه نسخه‌ای رسمی برای موبایل در یک روز منتشر خواهد شد.
طبق این خبر که در حساب کاربری توییتر کمپانی کونامی اعلام شده است، نسخه ۱٫۱.۰ اولین به روز رسانی بازی eFootball از زمان انتشار رسمی آن در ماه آپریل خواهد بود.


با آن که کمپانی کونامی در حال حاضر جزئیات محتوای این به روز رسانی را دقیق اعلام نکرده است اما گفته شده که این به روز رسانی تصمیم گیری نسبت برد/باخت در بازی‌های آنلاین را بهبود می‌بخشد، ظرفیت سرور‌ها را افزایش می‌دهد و پایه‌گذاری سازگاری دو نسخه کنسول و تلفن‌های همراه بازی eFootball را با خود به همراه خواهد داشت و علاوه بر این موارد، چیزهای دیگری نیز در این به روز رسانی وجود خواهد داشت که قرار است بعد‌ها اعلام شود. 


نسخه موبایل این بازی قرار است نسخه‌ای بازمنتشر شده از بازی eFootball PES 2021 باشد که با برندینگ و سازگاری کامل بازی eFootball همراه خواهد بود. 
شرکت کونامی بار دیگر اعلام کرده که جزئیات بیشتری را به زودی منتشر خواهد کرد که شامل قابلیت‌ها و بازیکنانی که از بازی سال قبل به نسخه جدید منتقل خواهد شد است و واضحا اعلام کرده است که پشتیبانی بعضی از دستگاه‌ها قرار است متوقف شود و علت آن نیز طبق گفته‌ها «تغییرات مرتبط با سیستم‌های لازم برای اجرای بازی» خواهد بود.

 

نسخه ۱٫۱.۰ که در فروردین (ماه آپریل میلادی) انتشار رسمی بازی eFootball را رقم زد یک حالت بازی به نام Dream Team و تغییرات گیم‌پلی زیادی با خود به همراه داشت اما باز هم بسیاری از حالت‌های محبوب بازی PES مانند حالت بازی Master League, Team Play, Co-Op, Match Lobby و Edit را از بازی حذف کرده بود.


این به روز رسانی تلاش توسعه‌دهندگان بازی برای «جذب دوباره اعتماد» بازیکنانی بود که با یک نسخه منتشر شده در اکتبر سال قبل به بازار آمده بود نا امید شده بودند (نسخه‌ای که به گفته وب سایت IGN بسیار بد محسوب می‌شد)

اما نسخه رسمی منتشر شده از بازی نیز بهبود زیادی با خود به همراه نداشت و نظر وب سایت IGN با نمره ۴/۱۰ داده شده به بازی آن بود که «درست است که نسخه رسمی بازی eFootball 2022 اکنون یک حالت بازی تکمیل شده دارد که آن را از وضعیت دمو بودن خارج کند اما حتی اکنون نیز آن قدر کمبود دارد که باعث می‌شود به عنوان نسخه ۱٫۰ یک بازی، ناقص به نظر برسد.»

برچسب ها: eFootball 2022
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.