فرام سافتور در حال کار روی مشکل پاک شدن سیو بازی Elden Ring در PS5 است

فرام سافتور در حال کار روی مشکل پاک شدن سیو بازی Elden Ring در PS5 است

رضا مدرسی رضا مدرسی
7 ماه و 3 روز پیش

بازی Elden Ring همزمان با عرضه یک آپدیت روز انتشار هم داشت که برخی از ایرادات فنی، افت فریم ریت و برخی مشکلات دیگر را حل می‌کرد. با وجود این آپدیت هنوز هم مشکلات متعددی کاربران پلتفرم‌های مختلف را آزار می‌دهد. یکی از آزاردهنده‌ترین این مشکلات با سیستم ذخیره‌سازی بازی در کنسول PS5 است که توسط استودیو هم شناسایی شده و انگار در حال رفع شدن است. در این مشکل شاهد این هستیم که کنسول PS5 موقع اجرای بازی Elden Ring ناگهان خاموش می‌شود و تمام پیشرفت‌های اخیر بازیکن نیز از دست می‌رود.

 

چگونه به این مشکل بر نخوریم؟

بندای نامکو که ناشر بازی Elden Ring است راه حلی موقت برای این ایراد ارائه کرده که به این شرح است: «ما از این مشکل خبر داریم و در حال کار روی رفع آن هستیم، اما تا زمانی که آپدیت مدنظر منتشر شود، لطفا به مراتب از بازی خارج شوید و به شکل دستی بازی را ذخیره کنید. در کنار این مورد در حال کار روی رفع چند باگ و مشکل دیگر نیز هستیم.»

 

مطالب مرتبط:

15 نکته ابتدایی قبل از شروع بازی Elden Ring

فرام سافتور در حال کار روی مشکل پاک شدن سیو بازی Elden Ring در PS5 است

البته این مشکل شاید در برابر ایراداتی که نسخه PC بازی دارد چندان هم به چشم نیایند. کاربران بسیاری در حال اعتراض به وضعیت نسخه رایانه‌های شخصی هستند و نمرات پایینی به این بازی می‌دهند؛ صرفا به دلیل ایرادات فنی که گویا Game Killer هستند. بامکو به این مورد نیز واکنش نشان داده و گفته از مشکلی که جلوی اجرای بازی Elden Ring در رایانه‌های شخصی را می‌گیرد باخبر هستند و این مورد را نیز حل خواهند کرد.

 

بازی Elden Ring در وبسایت متاکریتیک با میانگین نمره 97 توانسته به قوی‌ترین بازی ویدیویی چند سال اخیر تبدیل شود و در اوپن‌کریتیک کنار بازی Super Mario: Odyssey قرار بگیرد تا تبدیل به قوی‌ترین بازی تاریخ از لحاظ نمرات شود. این عنوان هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4 و کنسول PS5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس است.

 

برچسب ها: Elden Ring
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.