شایعه: قرار بود که بازی Elden Ring سیزن پس و دو محتوای دانلودی داشته باشد 

شایعه: قرار بود که بازی Elden Ring سیزن پس و دو محتوای دانلودی داشته باشد 

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
11 ماه و 24 روز پیش

شاید آخرین چیزی که یک عنوان با عظمت بازی Elden Ring نیاز دارد محتوای بیشتر باشد، اما قطعا هیچ‌کدام از بازیکنان با گسترش این دنیای بی‌نظیر مخالف نیستند. می‌دانیم که محتوای گسترش دهنده Shadow of the Erdtree در دست توسعه است، اما به‌نظر می‌رسد که برنامه‌های اولیه استودیو FromSoftware برای محتویات پس از عرضه بازی Elden Ring با چیزی که امروز می‌بینیم متفاوت بوده است.
 

لنس مک‌دونالد (Lance McDonald)، افشاگر معروف اخبار مربوط به استودیو FromSoftware، اخیرا در دیسکورد و ردیت ادعا کرده که استودیو FromSoftware در ابتدا قصد داشته تا دو محتوای دانلودی بازی Elden Ring را در قالب سیزن پس عرضه کند.

 


محتوای دانلودی The Colosseums که به‌عنوان یک آپدیت رایگان پس از عرضه بازی Elden Ring منتشر شد، بخشی از این دو محتوای دانلودی بوده و با توجه به ادعای مک‌دونالد، بسیاری از محتویات اولیه آن از محصول نهایی حذف شده است. مانند اتفاقی که برای بازی Bloodborne افتاد، این استودیو در نهایت تصمیم گرفت تا فقط یک محتوای دانلودی بزرگ برای بازی Elden Ring توسعه دهد و برنامه‌های اولیه خود را تغییر داد.

 

هنوز مشخص نیست که بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree در چه تاریخی عرضه می‌شود. در گزارش‌های مختلفی ادعا شده که روند ساخت این محتوای دانلودی بیش از یک‌سال پیش آغاز شده است. استودیو FromSoftware در حال حاضر پروژه ساخت بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon را هم پیش می‌برد.


البته کمپانی مادر استودیو FromSoftware اخیرا اعلام کرده بود که بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree احتمالا تا سال مالی آینده (که از آپریل 2024 آغاز می‌شود) منتشر نخواهد شد.

برچسب ها: Elden Ring: Shadow of the Erdtree, Elden Ring
3 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.