تریلر جدید بازی Empire of the Ants منتشر شد

تریلر جدید بازی Empire of the Ants منتشر شد

علیرضا غلامی علیرضا غلامی
2 ماه و 5 روز پیش

بازی Empire of the Ants برای اولین‌بار در سال 2000 منتشر شد، عنوانی در سبک استراتژیک که فقط برای کامپیوتر‌های شخصی عرضه شده بود. اما خبر جدیدی از ناشر بازی Empire of the Ants یعنی شرکت Microids منتشر شده که نشان می‌دهد این عنوان توسط استودیو Tower Five درحال بازسازی است. به‌نظر می‌رسد که این بازی می‌تواند به واقع‌گرایانه‌ترین عنوان پلی استیشن 5 تبدیل شود.

روند توسعه این بازی توسط موتورگرافیکی Unreal Engine 5 درحال انجام است. شرکت Microids، ناشر بازی Empire of the Ants درمورد این اثر بیانیه‌ای را منتشر کرده که متن آن به‌شرح زیر است:

« بازی Empire of the Ants، کاربران را در یک دنیای میکروسکوپی با ابعاد حماسی قرار می‌دهد تا از طریق نبوغ خود به‌دنبال پشت سرگذاشتن مراحل بازی باشند.» برای آشنایی بهتر شما با این عنوان آموزش‌های مناسبی درون بازی وجود دارند که این موضوع سبب خواهد شد تا بتوانید به‌شکل بهتری بازی را یاد بگیرید.

 

 

 

مکانیک‌های جدید درکنار سیستم دشواری مراحل، از اصلی‌ترین تفاوت‌های نسخه بازسازی شده با بازی اصلی است، همچنین گذر و تغییر فصول سال، ویژگی‌های آب و هوایی و تغییرات آن‌ها نیز از ویژگی‌های مهم بازی Empire of the Ants به شمار می‌روند که نه تنها بر داستان، بلکه بر نحوه بازی‌ کردن شما نیز تاثیرگذار خواهند بود.

درحال حاضر تاریخ انتشار بازی Empire of the Ants مشخص نیست اما براساس اطلاعات به‌دست آمده قرار است درسال 2024 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

برچسب ها: Empire of the Ants, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.