چه حیواناتی در بازی GTA 6 حضور دارند؟

چه حیواناتی در بازی GTA 6 حضور دارند؟

آرین صفری آرین صفری
5 ماه و 8 روز پیش

از زمان انتشار تریلر رسمی بازی GTA 6 در اوایل ماه دسامبر، طرفداران به طور دقیق تمام اطلاعات موجود درباره بازی را تجزیه و تحلیل کردند. تریلر بازی GTA 6 یکی از برجسته‌ترین رویدادهای سال 2023 بود و طرفداران خوش‌بین بازی GTA در حال کشف جزئیات جدیدی هستند که ممکن است نگاه اجمالی ما نسبت به بازی را شفاف‌تر کنند.

 

در حالی که رونمایی از تریلر بازی GTA 6 سال 2023 را به‌ هیجان‌انگیزترین شکل ممکن به‌پایان رساند، هنوز زمان زیادی تا عرضه بازی باقی‌مانده است. بسیاری از بازیکنان به‌این امید بودند که بتوانند بازی را در سال 2024 تجربه کنند، اما پس از منتشر شدن تریلر مشخص شد که بازی تا سال 2025 در دسترس نخواهد بود. البته این‌ها بدان معنا نیست که هیچ اطلاعاتی درباره بازی در دست نیست؛ زیرا طرفداران آنقدر موشکافانه تریلر را بررسی کرده‌اند که تقریبا می‌توانیم بفهمیم در سال 2025 با چه عنوانی روبه‌رو خواهیم بود.  

 

بازی GTA 6 حیات وحش متنوعی را وعده می‌دهد

راک استار با بازی GTA 6 دوباره به شهر زیبای وایس سیتی (واقع در ایالت خیالی لئونیدا) بازگشته است. راک استار در ساخت ایالت لئونیدا از ایالت فلوریدا الهام گرفته است و این را می‌توانیم از تنوع حیات وحش این ایالت به‌خوبی مشاهده کرد. از آنجا که راک‌استار به خاطر محیط‌های دنیای باز و همه‌جانبه و توجه به جزئیات شناخته شده است، به نظر می‌رسد سطح جزئیات بازی GTA 6 بیشتر از هربازی دیگر این استودیو باشد.

 

تریلر بازی GTA 6 حضور چند نوع حیوان را تایید می‌کند

به لطف تلاش‌های شخصی به‌نام PauloJZ در انجمن‌های بازی GTA، طرفداران اکنون پیش نمایشی از حیوانات مختلفی دارند که در Vice City و اطراف آن زندگی می‌کنند. از این حیوانات می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد:

کاکایی شاه‌ماهی‌خوار اروپایی

لاک پشت خرطومی

دلفین‌های بینی‌بطری

کوسه ببری

پلیکان قهوه‌ای

فلامینگوی آمریکایی

اردک خالدار

مینیاتور پینشر

حواصیل صورتی

ایگوانای سبز

گاو دریایی هند غربی

تمساح آمریکای شمالی

گوزن دم سفید

خوک وحشی

پرنده شهری (ناشناخته)

 

 

علاوه بر این لیست، یکی دیگر از طرفداران ظاهراً یک خفاش را در تریلر بازی GTA 6 مشاهده کرده است. اینکه راک استار این حجم از حیوانات را در یک تریلر کوچک نشان داده است، نشان می‌دهد که به‌احتمال زیاد باید شاهد حضور حیوانات بیشتری هم باشیم. این موضوع که طرفداران این بازی نام تک تک حیوانات نشان داده در تریلر را در آورده‌اند، نشان می‌دهد که چه حجم بزرگی از انتظار پشت این بازی است.

 

بازیکنان از راک‌استار انتظار دارند که بهترینِ خود را برای وایس سیتی بگذارد. باتوجه به سابقه عالی راک استار در طراحی و ساخت دنیاهای زنده، احتمال اینکه از «زنده بودن» دنیا گله کنیم بسیار پایین است. بسیاری از بازیکنان از توجه به جزئیات در محیط های مختلف و حیات وحش بازی Red Dead Redemption 2 شگفت زده شدند. همین زمینه را برای راک‌استار فراهم کرد تا بتواند دنیایی فوق‌العاده برای بازی GTA 6 ایجاد کند.

 

در حالی که ناامیدی برخی از طرفداران از اینکه باید تا سال 2025 منتظر بمانند تا سرانجام بازی GTA 6 را تجربه کنند، قابل درک است، اما اینکه راک استار عجله‌ای برای عرضه بازی ندارد بسیار عالی است، خصوصا زمانی که بازی‌های امروزی با انواع و اقسام مشکلات فنی عرضه می‌شوند. اکنون چیزی بیش از 20 سال از آخرین بازدید بازیکنان از وایس سیتی می‌گذرد و قطعا بازگشت به آن برای بسیاری از طرفداران باورنکردنی خواهد بود. ممکن است انتظار طولانی به نظر برسد، اما وقتی صحبت از توسعه بازی می شود، صبر اغلب نتیجه بهتری می‌دهد و تجربه بازی GTA 6 به‌عنوان یک بازی کامل و توسعه یافته قطعا بهتر خواهد بود.

برچسب ها: GTA 6, Grand Theft Auto 6
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.